1 Ocak Hangi Burç

1 Ocak Hangi Burç

1 Ocak Hangi Burç ? 1 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 1 Ocakta doğan oğlak insanı kendi yağında kavrulmanın en güzel örneklerindendir; hiçbir şeyin fazlasında gözü yoktur ve genel olarak halinden memnundur. Kendisinde olmayan fırsatlara ya da eşyalara sahip insanlara bakıp da kıskançlık duyguları içerisine girmez. Çalışıp kazanmanın, emek vermenin ve alın terinin önemine derinden haizdir. Arkadaşlarıyla kaliteli vakit geçirmekten çok hoşlanır; onlarla birlikte çeşitli etkinliklere katılmak, konser ve sinemalara gitmek ya da sadece kafede ufak bir kahve içmek bile onun olmazsa olmazlarıdır. Dostluğa, arkadaşlığa önem vermesinin yanı sıra onların mutluluğuyla mutlu olan biridir. Ailesiyle birlikte bulunmaktan da zevk alır, özel günlerde de bayramlarda da onlarla birlikte vakit geçirmek için pek çok planını erteleyebilir. Katlanamadığı bir şey varsa o da gergin ve huzursuz insanlardır. Ellerindekilerle tatmin olamamış insanların huysuzluklarına tahammül edemez.

1 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

1 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 1 Ocakta doğan oğlak kadını naiftir, onu asla çevresindekilere karşı kırıcı davranışlar sergilerken göremezsiniz. Aksine insanlara neşe saçmak için doğmuş gibidir. Yaydığı olumlu enerji tanımadığı insanların bile ilgisini çekmesini sağlar. Sanatsal konulara merakı vardır, kendisi de bir şekilde sanatın içerisine dâhil olmaya adaydır. Temiz ve basit bir giyim kuşam şekli vardır.

1 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

1 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur…. 1 Ocakta doğan oğlak erkeği gösterişten hazzetmez, mütevazi biridir ve sadeliğin güzelliğine inanır. Spiritüel konulara ilgi duyar, maneviyata önem verir. Olgun ve kültürlü insanlarla birlikte olmak ister; arkadaş çevresi de romantik ilişkileri de bu seçicilik çerçevesinde şekillenir. Hayvanlarla ve doğayla arasında huzur verici bir bağ vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.