Kadınlar Duysun

11 Nisan Dolunay Burçlara Etkisi

07.04.2017
134.606
11 Nisan Dolunay Burçlara Etkisi

11 Nisan Dolunay etkileri Burçları en uç noktalara savuruyor..

11 Nisan 2017 Dolunayı Terazi Burcu 21°’sinde saat 09:09’da gerçekleşiyor. Burçlar Dolunay etkileri ile uçlara savrulabilir. Bir tür aydınlanmanın yaşanacağı bu dönemde, deneyimler önem kazanıyor.

11 Nisan Dolunay Etkileri düşünceleri sınırlıyor. İfadeler yerini eyleme bırakıyor. Daha çok hareket ve istekleri gerçekleştirme yönünde atılan adımlar söz konusu oluyor. Yanlışlıkların, yanılgıların artacağı bir süreç. İletişim azalıyor. Aynı zamanda Merkür’ün Retrosu, yani gerilemesi bu süreci biraz daha zorluyor. Bazı burçların lehine olabilecek gelişmeler de yaşanabilir. Zayıf karakterlerin vazgeçişi, pes edişi ve meydanı güçlüye bırakması akılda kavram karmaşası yaratıyor.

Dolunay Etkileri 2017 yılı içinde değişken bir yapıya büründü. Eskinin öfke patlamaları yerini tepkisizliğe ve durağanlığa bıraktı. Dolunay yanı sıra oluşan gökyüzü olayları da son derece önemli. Süreci değiştiren en büyük etkenlerden biri de Merkür Gerilemesi. Terazi Burcu’ndaki Dolunay, döngüsünü Merkür Retrosu ile tamamlıyor. Bireysel tercihler değişebilir. Kalıplaşmış düşünceler değişime uğrayabilir. Sırların su yüzüne çıkması söz konusu olabilir. Burçlar denge kurmakta zorlanabilir. Hem kişisel, hem de toplumsal bazda köklü değişimler beliriyor.

Terazi Burcu’ndaki Dolunay etkileri baskılara karşı tepki şeklinde kendini ortaya koyuyor. Burçlar arası anlaşmanın sağlanması için geri çekilmeye ve suskunluğa ihtiyaç duyuluyor. Tercihlerle dengesizlikler bir arada yer alıyor. Büyük oranda birleşme arzusu duyulurken, her şeyi karşı taraftan beklemenin karşı konulamaz sonuçları ile yüzleşiliyor. Sonrasında sorgulanan tavırlar, bastırılmış dürtüler ve dışa vurumlar söz konusu. Kararsızlığın en üst seviyelerde yaşanacağı zorlayıcı bir süreç.

Dolunay zamanı değişime karşı koymayın. Dürtüleri baskılamayın. Kendinizi açık ve net şekilde ifade etmekten kaçınmayın. Tüm bunların yanı sıra tedbiri elden bırakmayın. Öfke patlamaları sizi son derece tehlikeli yerlere sürükleyebilir. O nedenle her daim sakin olmaya çalışın. Ertelenmiş problemler Dolunay zamanında mutlaka ortaya çıkacaktır. Buna hazır olun ve elinizden geldiğince uzlaşmacı tavır takının. Vaktinizi iyi değerlendirin. Deneyimlemekten korkmayın. Öğrenmeyi ertelemeyin. Ve yaşadıklarınızdan dersler çıkarmayı unutmayın.

11 Nisan Dolunay Burçlara Etkisi

Burcunuzun haftalık burç yorumlarını da okumayı unutmayın.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...