11 Ocak Hangi Burç

11 Ocak Hangi Burç

11 Ocak Hangi Burç ? 11 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 11 Ocakta doğan oğlak insanı sadeliğin vücut bulmuş halidir; hem görünüş olarak hem de kendini ifade ediş şekli olarak basitliğin ve sadeliğin en güzel şey olduğuna inanır. Hal ve hareketlerine çok dikkat eden otokontrol meraklısı biridir. Ancak bu eğlenmiyor, hayattan keyif almıyor anlamına gelmez. Düşünülenin aksine soğuk biri değildir, sadece mutluluğunu gösterişli hareketlerle ifade etmekten hoşlanmaz. Giyim kuşam alışverişi yapmak da aslında pek ona göre bir şey değildir. Elindekilerle çok uzun yıllar idare etmeye teşnedir. Ona hediye alırken dikkat etmeniz gereken tek şey öyle çok gösterişli bir şey olmamasının yanı sıra gerçekten duygusal olarak onun için anlamlı olabilecek bir şey olmasıdır. Evi insanın içini açacak kadar temiz ve düzenli, eşya seçimi bakımından huzur verecek kadar da sadedir.

11 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

11 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 11 Ocakta doğan oğlak kadını yeni hobiler edinmek ve işinden arta kalan zamanda onlarla ilgilenip kafasını dağıtmaktan hoşlanır. El becerisi ve estetik duygusu gelişkin olduğundan güzel ve yaratıcılık ürünü olduğu belli şeyler ortaya çıkarmak onun hem boş zamanını iyi değerlendirmesini sağlar hem de huzur verir.

11 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

11 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur… 11 Ocakta doğan oğlak erkeği maneviyata büyük önem verir; saygı, sevgi ve dürüstlük onun için maddiyatla ölçülemeyecek kadar değerli şeylerdendir. Eski şeylere epey meraklıdır, bu nedenle nostaljik bir yanı vardır. Dışarıdan yemek yemeği sevmez çünkü damak tadı konusunda tutucudur, en iyi yemekleri kendisinin yaptığını düşünür.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.