12 Ocak Hangi Burç

12 Ocak Hangi Burç

12 Ocak Hangi Burç ? 12 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 12 Ocakta doğan oğlak insanı kendini üstün gördüğü kişilerin yanına yöresine yama gibi yapıştırmaz; insanları birbirinden üstün görmez. Bağımsız bir duruşu vardır ki bu çevresindekilerle ilişkilerine yoğun bir şekilde yansır. Bağımsız tavrının doğallığı ona asıl liderlik vasfını kazandıran şeydir. Onu tanıyanlar da bu özelliğinin farkındadır ve buna saygıyla yaklaşırlar. Çünkü o bu vasfını karşısındakileri ezmek için kullanmaz aksine çevresiyle uyum içinde bir portre çizerken çok naif bir şekilde insanları yönlendirir. Bu nedenle bir gram aklı olmayıp da küçük dağları ben yarattım edasıyla gezinenlerle arasında ciddi bir fark oluşur. Eşitlikçi ve saygılı biridir; kişinin mevkii ne kadar yükselirse sorumluluk duygusunun ve duyarlılığının da o kadar yükselmesi gerektiğini düşünür. Ailevi ilişkilerde oldukça koruyucu ancak bir yandan da özgürlüklere saygılı bir hayat görüşüne sahiptir.

12 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

12 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 12 Ocakta doğan oğlak kadını lafı döndürüp dolandıran insanlardan pek hazzetmez, şayet ondan hoşlanıyorsanız bunu direkt ifade edebiliyor olmanız gerekir. İlanı aşkınızı süsleyip püslemeniz hatta rüya gibi bir hale dönüştürmeniz sizi reddetmeyeceği anlamına gelmez. Çünkü her ne kadar duygulara değer veren biri olsa da kimselere fark ettirmediği muazzam bir gözlem yeteneği vardır ve sizin gerçekten âşık mı olduğunuza yoksa anlık bir hevesle mi yola çıktığınıza çok net bir şekilde karar verebilir.

12 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

12 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur… 12 Ocakta doğan oğlak erkeği her ne kadar işine önem verse de her gün ailesine ayıracak vakti bulur. Geniş bir aile kurmak ister, birden fazla çocuk ve mutlu bir eş onun için hayatın anlamıdır. Maddi açıdan sıkıntı yaşamak onu oldukça gerer bu nedenle mümkün olduğunca çok para getirecek işlere yönelir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.