13 Ocak Hangi Burç

13 Ocak Hangi Burç

13 Ocak Hangi Burç ? 13 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 13 Ocakta doğan oğlak insanı her konuda inatçılığıyla bilinir. İnadı öyle yoğun bir şekilde tezahür eder ki bazen, işler istediği gibi gitmediğinde bunu fiziksel ya da sözel saldırganlık da takip edebilir. Verdiği sert tepkiler çoğu zaman çevresindekilerde ciddi şaşkınlığa sebep olsa da zamanla alışılagelmiş bir şeye dönüşür. Hayatı boyunca aldığı riskler belki de onu bugünlere getiren yegâne eylemlerdir. Risk almak onun için o kadar da korkutucu değildir çünkü her ne kadar başkaları için imkânsızlıklara koşuyor gibi görünse de o kendinden emin bir şekilde davranır. Eldeki iş ne kadar rezalet halde olursa olsun onu alıp toparlamak ve adam etmek gibi bir yeteneği vardır ki nasıl yaptığına çoğu zaman akıl sır ermez. İnsanlar korktukları şeyden uzaklaşmaya meyillidir fakat o sanki korkularını geldikleri yere göndermek istiyor gibidir, üzerlerine gittikçe gider ve onları teker teker aşarak hayatına daha güçlü devam eder.

13 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

13 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 13 Ocakta doğan oğlak kadını bazen hanım hanımcık bir narin bazen karşısındakilerin kalbine korku salan bir kaplan olabilir. Aslında bu tamamen sizin hangi davranışı hak ettiğinizle alakalı bir değişimdir. Sözünü sakınmak gibi bir huyu olmaması kimilerini ondan uzaklaştırabilir lakin kimileri onun samimiyetine daha yakın hisseder kendini.

13 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

13 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur…. 13 Ocakta doğan oğlak erkeği bağımlılığa pek sıcak bakan biri değildir; eşyalara da, maddelere de, insanlara da… Bu nedenle uzun süreli ilişkiler yaşaması nadir gerçekleşen bir olaydır. İnsanları yönetmekten hoşlandığı için partnerini de yönetebilmek ister. Kendisi gibi asi bir ruhla birlikte yaşayamaz; birinin mutlaka sakin ve yumuşak başlı olması, ona itaat etmesi gerekir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.