Kadınlar Duysun

14 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

10.02.2020
29.031
14 Şubat 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Alacağınız kararlara çok dikkat etmelisiniz. Bazen size çok doğru gelen kararlarda yanılıyor olabilirsiniz. Bu kararlar yüzündense çevrenizle aranız bozulabilir. Doğru çözüme ulaşmak için kendinizi rahat bırakıp ruhunuzun ve kalbinizin sesini dinleyebilirsiniz. Parasal konularda güzel haberler sizi bekliyor.

Boğa Burcu 14 Şubat

Uzun zamandır işiniz konusundaki beklentileriniz nihayet katşılık bulmaya başladı. Bugüne kadar gece gündüz çalışmanızın meyvelerini şimdi almaya başlayabilirsiniz. İşinizdeki başarınızı aşkta da yaşamak istiyorsanız partnerinizle daha açık ve net konuşmalısınız. Onun size güveni tam ama sorunları nasıl aşacağı konusunda kararsız.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Bugün enerjiniz biraz düşük gibi görünüyor. Bunu akılcı bir şekilde lehinize çevirebileceğinizi hissediyorsunuz. Ama bunu yapmak için bu güveni de kendinize sağlayıp bu konuda daha inançlı ve kendinden emin olmalısınız. Bugünlerde alacağınız bir haber tüm yaşamınıza etki edebilir. Şimdiden güzel günlere hazır olun.

Yengeç Burcu Bugün

Bugün sizin için yolunda gitmeyen şeylerin yolunda gitmesi içinde en uygun günlerden biri. Bugün işinizdeki aksaklıklara son verip başarılar için ilk adımı atabilirsiniz. Unutmayın arkadaşlarınızın desteği hep yanınızda. Aşk hayatınızda ise yeni başlangıçlara hazır olun.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Hayatınızda büyük çıkmazlara girmiş görünüyor ve siz zorluklar karşısında pes etmiş gibi görünüyorsunuz. Ne yaşamış olursanız olun veya başınıza ne gelirsen gelsin bu sizin için dünyanın sonu olmamalı çünkü en büyük sorunlardan bile ancak ve ancak ruh halinizi en iyi şekilde koruyarak çıkabilirsiniz. En iyisi kendinize izin verip kısa da olsa bit tatil yapmak, havalarda ısındı zaten.

Başak Burcu 14 Şubat

Son günlerde yoğun bir tempo içerisindesiniz. Ama kendinizi göstermek için fırsat da beraberinde geldi. Zekanız ve sezgileriniz sizi doğru yere götürecek. Partnerinizin sizden uzaklaştığınız düşünüyorsunuz. Bu düşüncenizi onunla konuşmanızda fayda var.

Terazi Burcu Bugün

Kendinizden sonra birçok insana güveniyor olmanız başınızı belaya sokabilir. Sizden ve iyi niyetinizden faydalanmayı düşünen birçok insan olabilir. Bunu çözmek için aldığınız kararlar ve yaptığınız eylemlerden sorumlu olabilmelisiniz. Sağlığınız sizi üzmeden tedbir almanızda fayda var aksi takdirde alerjiniz tekrar nüksedebilir.

Akrep Burcu Günlük

Son günlerde yüzünüz gülmüyor. Oysa partneriniz sizden defalarca özür diledi ve yanlışının farkında. Artık siz de bu konuyu kapatsanız iyi olacak. Ayrıca sağlığınıza stres hiç iyi gelmiyor biliyorsunuz. Önümüzdeki günler kalabalıklar sizi bekliyor. Yeni ve güzel haberlere hazırlıklı olun.

Yay Burcu Bugün

Son zamanlarda yaşadığınız monoton hayatınız bugün son bulabilir. Önceden yaptığınız planlarınızın şimdi tam zamanı. İşinizi harekete geçirecek toplantılara odaklanmalısınız. Aşk hayatınız ise ilgi bekliyor. Yeni tekliflere açık olmalısınız. Herkes farklı yapı ve karakterlere sahip unutmayın.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Onu çok kıskandığınız için sevgilinizden aldığınız tepkiler bir tartışma ortamı yaratıyor olabilir. Bu da doğal olarak moralinizi bozuyor ve enerjinizi düşürüyor. Fakat bunu aşmanın yolu onunla tartışmak değil onun özgür biri olduğunu kabullenmek ve ona güvenmek gibi görünüyor. Aranızdaki güveni tekrar sağlamak için birbirinizi daha çok anlamaya çalışmalısınız.

Kova Burcu Günlük Yorum

Çok yoğun bir enerjinizin olması sizi biraz tedirgin edebilir. Bu enerjiyi kesinlikle doğru yönlere kanalize etmeli ve doğru eylemler için harcamalısınız. Maddi konularda yaşadığınız sıkıntı işyerine yansıyor. Daha temkinli olmalısınız. Harcamalarınızı kontrol altına almak ilk çözüm, unutmayın.

Balık Burcu Bugün

Bugün ailenizle aranızı düzeltmiş olmanız keyfinizi yerine getirebilir. Bunun mutluluğu ile artık işinize daha iyi konsantre olabilecek ve yaratıcı fikirlerle işinizi daha da geliştirme fırsatı bulabilirsiniz. Akşamüzeri geçmişe bir yolculuk sizi bekliyor. Hoş sürprizler size yeni kapılar da açabilir.

Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.