15 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

8.879

15 Kasım 2022 Salı Günlük Burç Yorumları; Ay, Aslan burcunda ilerliyor. Kendi arzularınızı dinleyebilir, kendiniz için kararlar alabilirsiniz. İhtiyaç duyduğunuz sevgi ve şefkati partnerinizden alacaksınız. Başkalarına karşı duymuş olduğunuz öfke var ise bunu baskılamaya çalışacaksınız. Korku ve endişelerinizi çözüme kavuşturacaksınız. Duygusal anlamda kendinizi daha da iyi hissetmeye başlayacaksınız.

15 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 15 Kasım Günlük Burç Yorumları

Partnerinizle yaşadığınız sıkıntılı günler geride kaldı ancak bazı davranışlarınız onu sizden uzaklaştırıyor. Bazen kendisini size yükmüş gibi hissedebiliyor. Onunla konuşmalısınız. Yapmayı düşündüğünüz bir yatırımla ilgili bazı finansal kaynaklar sağlamaya çalışıyorsunuz bu kaynağı elde ettiğiniz takdirde yatırım yapmak sizin için çok karlı bir getiri sağlayacak. Sırt ağrılarınız sizi yoracak gibi.

Boğa Burcu 15 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

Bugün evinizle ilgili bir çok aktiviteye ihtiyaç duyuyor ve sevdiklerinizle ortak bir performans sergilemek istiyorsunuz. Alış-veriş duygularınızın atağa kalkmasıyla, ilginç eşyalar satın alabilirsiniz. Yaşamınızı renklendirmek istiyorsanız, bu konuda gerekli alt yapı çalışmaları bir an önce başlamalısınız. Sizin için anlamlı bir gün.

İkizler Burcu 15 Kasım Günlük Burçlar

Bugünlerde özel hayata dikkat edin. Aşk hayatınızda daha fazla fedakarlık yapmalısınız, aksi takdirde sorunları çözemez, hatta büyütemezsiniz. Bir tarafın alttan alması gerektiğini biliyorsunuz, bu görev bugünlerde size kalmış gibi görünüyor. Aşırı hırslı bir kişi izlenimi vererek bazı öznel yorumlar geliştirmenin yanı sıra iş hacminizle de gerekli mekanların dikkatini çekiyorsunuz. İş ortamınızda çok iddialısınız.

Yengeç Burcu 15 Kasım Burç Yorumları

İlişkinizde oldukça mutlusunuz bunun sebebi ise sizi ara sıra sinirlendirse de sevgiliniz ve siz. İkili anlaşmalarda şansınız oldukça fazla. Bu ve benzeri avantajlarınızı yeterince kullanamıyorsunuz. Yatırım konularında kendinize güvenmelisiniz ve ona göre hareket etmelisiniz.

Aslan Burcu 15 Kasım Günlük Burç Yorumları

Becerilerinizi gösterirken, gelirinizi veya maddi kazancınızı artıracak şeyler yapmaya zaman ayırmalısınız. Bir ilişki veya iş ortaklığı, düşüncelerinizi paylaştığınız insanlara söylediklerinize bağlı olarak farklı olabilir. Aşk hayatınızda daha anlayışlı olmalısınız, sert tavrınız diğer kişiyi sizden uzaklaştırıyor.

Başak Burcu 15 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

Sevgilinizle aranızda esen soğuk rüzgarların ondan kaynaklandığını düşünüyorsunuz ancak tek taraflı olmayacak kadar büyük bir sorun var ortada objektif olup tekrar konuyu gözden geçirmelisiniz. İş hayatınızda ise oldukça güçlü hissettiğiniz bir gün yaşıyorsunuz ve bu özgüvenle birçok işin üstesinden geliyorsunuz. Maddi gelirinizdeki artış sizi alış verişe yönlendiriyor ancak idareli yaşamayı öğrenmelisiniz.

Terazi Burcu 15 Kasım Günlük Burçlar

Yenilikçi ve yaratıcı gücünüzü açığa çıkarın. Aynı zamanda başkalarının yenilikçi yaklaşımlarına da sıcak bakın. Bu sayede kafanızda yeni fikirler oluşabilir. Dilediklerinizin gerçekleşmesi için değişikliklere açık olun ve size sunulan imkanları iyi değerlendirmeyi bilin.

Akrep Burcu 15 Kasım Burç Yorumları

Bugün güzelliklere ve özgürlüğünüze her zamankinden daha fazla özen göstereceksiniz. Zihinsel aktiviteniz ve işlek zekanız sayesinde birtakım engelleri aşacaksınız. Görüşeceğiniz kişilerin bazılarının düşünce tarzları, sizinle aynı olabilir. Dürüstlük kavramını çok fazla abartıyorsunuz.

Yay Burcu 15 Kasım Günlük Burç Yorumları

Bugün yabancılarla ilgili konular gündeme gelebilir. Uzaktaki bir olayla ilgili mücadelenizi ortaya koymak durumunda kalabilirsiniz. Değişik konulara yönelebilirsiniz. Duygusal değişkenleriniz çok olabilir. Sorumlu olduğunuz konularda farklı şeyler yapmak isteyebilirsiniz. Yaratıcılığınızı kullanmak isteyeceğiniz konularla ilgilenebilirsiniz.

Oğlak Burcu 15 Kasım 2022 Günlük Burç Yorumları

Son günlerde harcamalarınız bir hayli arttı. Giderleriniz gelirlerinizin üstünde. Bu açığı, açığı bir an evvel kapatmalısınız. Çok fazla arkadaşınız var ancak dostunuz yok insanlara karşı bu aralar kuşkucusunuz. Aşk hayatınızda ki karmaşa da devam ediyor bunu tek başına halledemediğinizi gördünüz, bir arkadaşınızdan yardım almalısınız. Uzun süredir peşini bırakmadığınız bir para mevzusunu sonunda yoluna sokacaksınız.

Kova Burcu 15 Kasım Günlük Burçlar

Aşk hayatınızdaki gitgeller sizi çok yordu. Aslında çoktan noktayı koydunuz ama hayır demeyi bir türlü beceremiyorsunuz. Oysa artık yapılacak çok da bir şey kalmadı, biliyorsunuz.İşinizle ilgili özel çalışmalar yapmak istemenize rağmen, çevresel koşullara fazla güven duymuyorsunuz. Bu sıralar işinizde farklı düşünceler gündemde olacak, ve size gelecek olan tekliflere olumlu yaklaşmak isteyeceksiniz. Randevularınızı ertelememeli, elde edeceğiniz fırsatları anında değerlendirmelisiniz.

Balık Burcu 15 Kasım Burç Yorumları

Yaşama hep belli duygular çerçevesi içinde bakmanız sizi olumsuz etkiliyor. Kendinizi motive etmelisiniz.. Kendinizi ifade ederken zorlanmanız sizin suçunuz. Olaylara daha geniş pencereden bakmayı öğrenmelisiniz. İçsel olarak bir şeyleri bastırmak istercesine durmadan hareket içindesiniz. Ayak bileklerinize dikkat edin.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.