15 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

9.200

15 Mart 2021 Pazartesi Günlük Burç Yorumları: Ay, Koç burcunda ilerliyor. Yakın çevrenizle daha çok zaman geçireceksiniz. Başkalarının sorunlarıyla ilgilenmek sizi kendi sorunlarınızdan uzaklaştıracak ve rahatlayacaksınız.

15 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 15 Mart Günlük Burç Yorumları

Duygusal davranmak istemediğiniz halde bugün her şey üstünüze gelecek. Çevrenizde size karşı baskıcı tavırlar takınan kişiler ortaya çıkacak ve bunlarla mücadele etmek zorunda kalacaksınız. Kısa yollarla ilgili planlarınız için gerekli tüm detayları gözden geçirmeli ve atılımlarınızı doğru bir şekilde yapmalısınız.

Boğa Burcu 15 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Bilinçaltınızın pozitif enerji ile yoğunlaşmasından dolayı, yapacağınız geniş bir istek yelpazesi gündeme gelecek. Bugün maddi konularla ilgili duygusal bir güvene ihtiyaç duyuyorsunuz. Karşı tarafın temposunun ağır oluşu canınızı sıkıyor.

İkizler Burcu 15 Mart Günlük Burçlar

Yatırımlar konusunda inatçı bir tablo çiziyorsunuz. Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücü, aynı zamanda başarılı olma konusunda size destekleyici bir zemin hazırlıyor. Kendinize yeterince güvenmenize rağmen, aile içi ilişkilerinizde, karşılaştığınız problemlerde etkin olamıyorsunuz. Sevdiklerinizin işlerine çok fazla karışmamalısınız.

Yengeç Burcu 15 Mart Burç Yorumları

Aşkta tutucu davranışlarınız yüzünden partnerinizle ilişkinizi zorlayabilirsiniz. Sizin isteklerinizi onun davranış biçimlerine ters düşebilir. Zengin bir dünyanız var ve rutin olaylardan hemen sıkılıyorsunuz. Özgürlüğünüzü zedeleyecek çevre koşullarına karşı önleminizi alacaksınız.

Aslan Burcu 15 Mart Günlük Burç Yorumları

Aşk yaşantınızda ciddi yaklaşımlar içindesiniz. Sosyal yaşantınızı akılcı bir şekilde değerlendiriyorsunuz. Çevrenizde oluşan her türlü olaya farklı bir bakış açısıyla yaklaştığınız için, çoğu kez yalnızlık duygusu içindesiniz

Başak Burcu 15 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Sağlık koşullarınızın sizi sınırlandırmasını istemediğiniz halde kendinizi fazla yoracağınız bir gün içindesiniz. Çevrenizin tüm sorumluluğunu üstlenmek gibi bir zaafta bulunabilirsiniz. Bugün daha regüle yaşamalı ve şartlarınızı zorlamamalısınız. Sakin yapınızın altında fırtınaları gizliyor ve çevrenize gülücük dağıtarak durumu idare etmeye çalışıyorsunuz.

Terazi Burcu 15 Mart Günlük Burçlar

Kariyerinizle ilgili önemli gelişmeleri takip etmelisiniz. İstediğiniz başarıyı da beraberinde getirecek. İsteklerinizden ödün vermek istemiyor ve direnme gücünüzü sonuna kadar kullanıyorsunuz. Bugün her türlü hırsınızı ön plana çıkarıyorsunuz fakat ihtiyatlı davranmakta fayda var.

Akrep Burcu 15 Mart Burç Yorumları

Beklediğiniz teklifler konusunda ısrarcı yaklaşımlarınızın çevrenizi ve sizi zor durumda bırakması canınızı sıkabilir. Enerjinizin düşük olduğu bir zaman süreci içindesiniz. İdealleriniz konusunda daha fazla ısrar etmek yerine bulunduğunuz şartları güzelleştirmenin yolunu bulmalısınız. Maddi konularda sorunlar yüzünden huzursuzluk duyabilirsiniz.

Yay Burcu 15 Mart Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda beklentiye girmiş bulunmaktasınız, fakat bazı işlerinizi gözden geçirmek için önemli dönemlerden birini yaşıyorsunuz. Öğleden sonra aklına gelen hiçbir şeyi söylememenizde yarar var. Partneriniz alınganlık gösterebilir.

Oğlak Burcu 15 Mart 2021 Günlük Burç Yorumları

Disiplinli hareket etmek istiyorsanız bazı kuralları kendiniz koymalı ve ne pahasına olursa olsun aşmamaya çalışmalısınız. Bugün rutin işlerinizde fazla detaycı davranacak ve çevrenizde değişim rüzgarları estireceksiniz. Kazançlar konusunda beklediğiniz gelişmelerde bazı gecikmeler var. Beklemek size zor geliyor.

Kova Burcu 15 Mart Günlük Burçlar

İlişkilerinizde sürekli bir aşama içindesiniz. Zihinsel aktivitenizin yüksek oluşu ve olaylara her zamankinden daha yapıcı yaklaşmanız partnerinizi ihmal etmenize neden olabilir. Gücünüzü kendi çabalarınız sayesinde ortaya koyuyorsunuz. Bugün girişimciliğinizi istediğiniz şekilde kullanabileceksiniz.

Balık Burcu 15 Mart Burç Yorumları

Projelerinizi ertelemenize rağmen, bir takım huzursuzluklardan kurtulamıyorsunuz. Bugün beklemek yerine yarım kalan işlerinizi yeniden yapılandırabilirsiniz. Zeki yönlerinizin başkalarının işine yaradığını görmek sizi mutlu edebilir. Maddesel sorunlarınızın başınızı ağrıtmasını istemiyorsanız, bütçenizi duygusal kullanmamalısınız.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.