16 Ocak Hangi Burç

16 Ocak Hangi Burç

16 Ocak Hangi Burç? 16 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 16 Ocakta doğan oğlak insanının inadı çevresindekilere kök söktürebilir; lakin onun yaradılışı böyledir, ya yapmak istediklerini bir şekilde yapacak veya yaptıracak ya da yapana kadar insanların beynini yiyecektir. İstediği şey her ne koşulda olursa olsun yerine gelmek zorundadır. Bu inatçılık özelliği aslında iş hayatında başarılı olmasının en önemli sebeplerinden biridir. Çünkü en iyiyi başarma isteği bu inadı tarafından sürekli desteklenir ve genellikle emeklerinin karşılığını almaya meyillidir. Geleceğe umutla bakan, pozitif enerji dolu biridir. Oldukça neşeli ve hayatın keyfine varan, arkadaşlarıyla ya da tek başına gezmelere doyamayan ve yeni keşiflerde bulunmanın heyecanını yaşayan bir maceraperesttir. Gözü de aklı da nadiren bardağın boş tarafına takılır, genellikle dolu tarafına bakarken mutludur. İnadıyla bezginlik yarattığı kadar pozitif enerjisiyle de insanlara neşe saçar.

16 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

16 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 16 Ocakta doğan oğlak kadınının yaratıcı zekâsı oldukça gelişkindir; birbiriyle alakası olmayan birkaç şeyi öyle bir birleştirir ki sanki orijinal bir parçaya dönüştürür. Her ne kadar neşeli ve eğlenceli biri olsa da biraz içine kapanık bir yapısı vardır; hislerini karşısındakine yansıtmakta zorluk çeker çünkü nasıl bir geri dönüş alabileceğini tahmin etmekte başarılı değildir. Zira reddedildiğinde depresyona girer.

16 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

16 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur… 16 Ocakta doğan oğlak erkeği partnerine karşı aşırı derecede kıskanç olabilir. Hatta çoğu zaman kıskançlıklarının bir sebebi bile olmayabilir. Aslında sevdiği kişiyi kaybetmemek için yaptığı pek çok şey onun yavaş yavaş ellerinden kayıp gitmesine sebep olabilir. Duygusal patlamalarını kontrol edemediği için özel hayatı istikrarlı bir şekilde ilerleyemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.