17 Ocak Hangi Burç

17 Ocak Hangi Burç

17 Ocak Hangi Burç? 17 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 17 Ocakta doğan oğlak insanı bu dünyaya iyi koşullarda yaşama arzusuyla gelmiştir. Maddi sıkıntılar yaşamak onun en büyük kâbusudur. Cebinde parası yoksa bu onun için ciddi bir depresyon sebebidir. Yaşam standartlarının mümkün olduğunca yüksek olması onun için en önemli konudur. İhtiyaçlarını karşıladıktan sonra kendini biraz şımartmak için ekstra bir miktar para mutlaka cebinde olmalıdır. Özel hayatının inişli çıkışlı; bazen sakin, bazen fırtınalı geçmesi pek çok kişinin aksine onun için hiç problem değildir. Tam tersi ilginç bir şekilde bu fırtınalı ilişki şekli onun kesinlikle çok hoşuna gider. Arkadaşlarıyla dertleşirken bu duygularını reddedebilir lakin içten içe hissettiği ve dolayısıyla devam ettirdiği ilişki çeşidi budur. İnsanların aradığı her günü mutlu, tıkırında ve huzurlu geçen bir ilişki biçimi ona çok rutin gelir.

17 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

17 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 17 Ocakta doğan oğlak kadını zaman zaman talepkar tavırlar içerisine girer ve bu huysuzluğunu engelleyemez. Arkadaşlarına hediyeler vermekten ve onlardan gelen hediyeleri açmaktan büyük zevk alır. Sevdiklerini mutlu ve huzurlu görmek onun için dünyalara bedeldir. Okumayı çok sever, kendini geliştirmek ve yeni şeyler öğrenmek onun hobilerindendir.

17 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

17 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur…. 17 Ocakta doğan oğlak erkeği eve iş getirmekten kendini alıkoyamaz, zira iflah olmaz bir işkoliktir. Hatta sırf bu yüzden çoğu zaman ailesine ve arkadaşlarına zaman ayırmak konusunda sıkıntılar yaşar. Düzenli bir uyku ve beslenme rutini oluşturmak konusunda da biraz problemleri vardır. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.