18 Aralık Hangi Burç

Sınırlamalardan hoşlanmaz. Özgürlüğüne düşkündür. Hızlı düşünür, tarafsız yaklaşır. Yapmacık insanlardan hoşlanmaz. Konuşmaları ve tavırları sıra dışıdır. Bulunduğu ortama kolay adapte olur.

18 Aralık Hangi Burç

18 Aralık Hangi Burç ? 18 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 18 Aralıkta doğan yay insanı ilk defa girdiği ortamlarda bile yabancılık çekmeden kolayca uyum sağlamaya meyillidir. Esasen çevresindekilerle sorun yaşayan biri değildir, zaten adapte olmaya hazır bir yapısı olduğundan kolayca insanlarla yakınlaşabilen ve güzel ilişkiler kurabilen; en önemlisi de sevilen biridir. Yapmacık tavırlar onu her zaman irrite etmiştir; arkadaşlarıyla bir araya geldiği bir ortamda böyle biri çoraptan fırlar gibi belirdiğinde, mümkün olduğunca onunla münasebete girmemeye çalışır. Oldukça sıra dışı bir kişiliği vardır. Mesele herhangi biri ile ilgili bir yargıya varmak olduğunda şaşırtıcı derecede olaylara ve kişilere dışarıdan bakan biri gibi tarafsız yaklaşabilir. Bu sayede daha sağlıklı yargılara varabilir. Üstelik bu düşünme süreci de oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşir. Özel alanına karşı aşırı derecede korumacıdır, özgür hissedebilmeye ihtiyacı vardır. Sınırlandırıldığında gerilir.

18 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

18 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 18 Aralıkta doğan yay kadını birinden hoşlandığında gider ve ne hissediyorsa muhatabına söyler. İşleri karmaşıklaştırmaktan ve dolaylı ifadelerden hiç hazzetmez. İyi bir gözlemci olarak zaten hoşlandığı kişinin de kendisiyle ilgilenip ilgilenmediğine dair bir fikri vardır, dolayısıyla karşı taraftan da olumlu bir elektrik alıyorsa arayı soğutmadan konuya girer.

18 Aralık Hangi Burç

18 Aralık Hangi Burç

18 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

18 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 18 Aralıkta doğan yay erkeği partnerini kendisine denk biri olarak düşünür dolayısıyla ona narin bir prenses muamelesi yapmaz. Elbette ona kendini özel hissettirmek için güzel fırsatlar yaratır ancak onun da zaten zor ilerleyen hayat şartlarına ayak uydurabilecek güçlü biri olmasını ister. En önemlisi de ilişkilerine üçüncü kişilerin fikirlerini dahil ederek ilişkisini başkalarının ağzına sakız etmekten itinayla kaçınır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.