18 Ocak Hangi Burç

18 Ocak Hangi Burç

18 Ocak Hangi Burç? 18 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 18 Ocakta doğan oğlak insanı her daim gerçekçi bir hayat perspektifine sahiptir. Onun baktığı pencerede olağanın dışında bir şey görülmez. Kafasından geçen gelecekle ilgili planlar hayal şeklinde ilerlemez, olsa olsa ulaşmak istediği noktaya erişimin basamaklarıdır. Öncelikle kendine küçük hedefler koyarak başlar. Ufak adımlarla başlamak hatta yine ufak adımlarla devam etmek onun için bir külfet değildir, aksine bu şekilde ilerlediğinde daha sağlam bir şekilde başarıya ulaşacağını düşünür. Hedeflerine birer birer ulaşana kadar geçirdiği uykusuz geceler, içinde bulunduğu yoğun çalışma temposu onu daha da hırslandırır, daha çok çalışmaya yöneltir. Ufak tefek takıntıları olsa da hayatını sekteye uğratacak şeyler değildir; hem zaten biraz temizlik ve düzen insanın içini açan şeylerdir, bunun bir tık fazlasından da zarar gelmez diye düşünür.

18 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

18 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 18 Ocakta doğan oğlak kadını çalışıp kendi parasını kazanmak, kendi ayakları üzerinde durmak ve bağımsız yaşamak konusunda diretir. Kaç senelik evli bile olsa eşinin ona danışmadan ikisi üzerine bir plan yapmak gibi bir hakkı olmadığını düşünür. Tabi konu özel günlere ya da arada sırada yapılacak tatlı sürprizlere geldiğinde konu değişir, bu tarz şeylerden –çok abartıya kaçmadığı sürece- epey hoşlanır.

18 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

18 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur… 18 Ocakta doğan oğlak erkeğinin mantıksal ve matematiksel zekâsı yüksektir ancak bunun yanında edebi ve duygusal zekâsında aynı başarıyı gösteremez. Zira hemen herkesin deneyimlediği olaylar karşısında herkesle aynı şeyleri hissedemeyebilir ve aynı tepkileri veremeyebilir. Ancak her ne kadar çevresindekiler aksini düşünüyor olsa da bu onun duyguları olmadığı anlamına gelmez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.