19 Aralık Hangi Burç

İkna gücü yüksektir. Ancak herkesi ikna etmeye çalışmaz. Tartışmalardan hoşlanır. Konuşmaları kavgada bile seviyelidir. Orijinal ve çekici yapısıyla arkadaşlarının vazgeçilmezidir.

19 Aralık Hangi Burç

19 Aralık Hangi Burç ? 19 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 19 Aralıkta doğan yay insanı canı gerçekten istediğinde yüzme bilmeyen birini tekneden denize atlamaya ikna edebilir ama sadece canı istediğinde. Bazen hiç uğraşmak istemeyebilir bu da tamamen o anki ruh haliyle alakalı olabilir. Aslında kaliteli ve bilgi yüklü tartışmalardan, fikir alışverişlerinden ve münazaralardan hoşlanır ama insanların birbiri üzerine baskın gelmeye çalıştığı o bir süre sonra boş laf kalabalığına dönen gevezeliklerden mümkün olduğunca uzak durmaya gayret eder. Seviyesini koruyamayan ya da hatta koruyacak bir seviyesi dahi olmayan insanlardan artık gına gelmiştir ve onlarla bir alakası olmamasına özen gösterir. Çoğu kişinin en insanlıktan çıktığı anlarda bile sakinliğini, hareketlerini ve seviyesini korumasıyla ünlüdür. Arkadaş çevresi içerisinde uyumlu ve çekici biri olmasının da etkisiyle sevilen biridir. Oldukça orijinal bir karaktere sahiptir.

19 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

19 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 19 Aralıkta doğan yay kadını kendi modasının kraliçesidir. Giyim kuşam konusunda kimsenin fikirlerini umursamaz çünkü kendisine kesinlikle hiç yakışmayacağı söylenen bir parçayı öyle bir şeyle birleştirir ki milletin lafı ağzında düğümlenir. Sadece şık görünümüyle değil zekâsı ve bilgisiyle de bulunduğu ortamın ilgi odağı olmaya alışıktır.

19 Aralık Hangi Burç

19 Aralık Hangi Burç

19 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

19 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 19 Aralıkta doğan yay erkeğinin aptal insana tahammülü yoktur ve bunu açık açık belirtmekte de hiçbir beis görmez. Bazen bu gibi durumlarda karşı tarafın kırılabileceğini düşünmeden hareket eder, bazen ise kırılması kesinlikle umurunda olmaz. Çünkü ona göre bilgisizlik düzeltilebilen bir durum iken aptallığın bir tedavisi yoktur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.