19 Ocak Hangi Burç

19 Ocak Hangi Burç

19 Ocak Hangi Burç ? 19 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 19 Ocakta doğan oğlak insanı gerçekdışı hayallere inanmak ya da onları kovalamak konusunda pek istekli değildir, onun aklından geçen şeyler genellikle bir kaya kadar gerçektir. İstediği şeylerin gerçekleşmesini beklerken zaman durmuş gibi gelir ona; sanki saatler ilerlemiyor, günler geçmiyor gibidir ve bir şeylerin artık hızlanması gerekmektedir. Sabırsızlıktan huzursuzluğa, oradan da biraz agresifliğe doğru aşama aşama geçiş yapar. Kendisinin de en nefret ettiği bir diğer özelliği de kıskançlığıdır. Yerli yersiz kıskançlıkları partnerini bunaltır ve eğer karşı tarafın da sabrı tükendiğinde yollar ayrılır. Belki de bu kıskançlığı yüzünden huzurlu, mutlu ve uzun süreli ilişki yaşamak ona haram olmuş gibidir. Kendini frenlemeye ne kadar uğraşsa da işleri daha çok berbat eder ve terk edip giden partnerine olan aşkı içinde uzun bir süre kalır.

19 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

19 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 19 Ocakta doğan oğlak kadını karşı konulamaz bir çekiciliğe sahiptir, bir kez onun hayatına girdiniz mi bir daha kendinizi onun etkisinden kurtarmanız zordur. Zaten onda öyle bir inat vardır ki gerçekten âşık olduğunda partnerini elinden kaybetmemek için elinden geleni yapacaktır. İşinde oldukça çalışkan biridir, konsantrasyonu bozulmasın yeter.

19 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

19 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur… 19 Ocakta doğan oğlak erkeği başına gelen iyi ya da kötü hiçbir şeyi kolay kolay unutamaz. Bazen bu hastalık seviyesine gelen unutamama durumu bazen de güzel şeylere vesile olabilir onun için. Kendini iyi hissettiği anlarda gayet pozitif enerjili ve paylaşımcı biridir ancak yatağın sol tarafından kalktığı günlerdeki huysuzluğu insanları şaşkınlığa sürükler.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.