20 Aralık Hangi Burç

Rutinden ve sıradan şeylerden hoşlanmaz. Kaliteyi sever. Dostlukları özel ve sağlamdır. İyi bir gözlemci, seçici ve duyarlıdır. Giydiğini kendisine yakıştırmayı bilir. Eleştirilerden pek hoşlanmaz.

20 Aralık Hangi Burç

20 Aralık Hangi Burç ? 20 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 20 Aralıkta doğan yay insanı biriyle gerçekten dostluk elektriğini yakaladığında o kişiyle bazen sevgilisinden daha yakın olurlar birbirlerine. En ufak bir sıkıntıda birinin aklına ilk gelen diğeri olur ve adeta bir elmanın iki yarısı gibi tamamlarlar birbirlerini. Bu özel ilişkiyi mümkün olduğunca az kişiyle sınırlı tutar çünkü malum çokluk oldu mu sıkıntı kaçınılmazdır. İnsanlar arasında kaliteyi arar. Bu çoğu zaman hemen herkesin bulmakta zorlandığı bir şeydir ancak o aramaktan usanmaz. Arayışı onu seçici biri olmaya yöneltir ve dolayısıyla gözlem yeteneği de oldukça gelişmiştir. Çoğu kişinin görmediği ufak tefek şeyleri yakalamak ve yaşanan şeylerin perde arkasını tahmin etmek onun günlük rutininin bir parçasıdır. Çevresine karşı duyarlıdır. Ancak monotonluk onu bunaltır. Hayat monotonlaştıkça sıradanlaşır ve bu ona kâbus gibi gelir. Giyim kuşam konusunda da oldukça sıra dışı zevkleri vardır ve beğeni toplar. Negatif özelliklerinden en belirgin olanı eleştirilere karşı alerjik tavrıdır.

20 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

20 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 20 Aralıkta doğan yay kadınına yalan söyleyemezsiniz, daha doğrusu söylediğinizi zannederek kısa bir süre kendinizi kandırırsınız. Tabi o da kendinizi kandırışınızı seyrederek sizden soğur ve sonunda yalanınızı yüzünüze vurarak hayatınızdan çeker gider. Ani kararların insanı değildir bu nedenle en azından hatanızı anlamanız umuduyla bir süre bekler, sonra vazgeçer.

20 Aralık Hangi Burç

20 Aralık Hangi Burç

20 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

20 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 20 Aralıkta doğan yay erkeği hayalperest biri değildir ancak katı bir gerçekçi de değildir. Partnerine karşı nazik ve şeffaftır, aralarında gizli saklı bir şeyler olmasını istemez. Biraz korumacı bir tavrı da vardır ki aslında sadece partnerine değil dostlarına karşı da korumacıdır. Küçük sürprizlerden çok hoşlanır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.