20 Ocak Hangi Burç

20 Ocak Hangi Burç

20 Ocak Hangi Burç ? 20 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 20 Ocakta doğan kova insanı herkes gibi hatalar yapar ancak pek çok kişiden farklı olarak hatalarının özeleştirisini de yapar. Çünkü öyle küçük dağları ben yarattım şeklinde bir düşünce yapısı yoktur, kendisiyle ilgili oldukça samimi ve mütevazıdır. Üstelik sadece kendine karşı değil çevresindekilere karşı da samimidir. İnsanlar kendilerini ona yakın hissederler ve onu sıcakkanlı bulurlar. Çekingen biri değildir, aksine neşeli ve konuşkandır. Konuşmak kadar dinlemeyi de sever. Arkadaşları onunla hemen her şeylerini paylaşır, ona sırlarını verirler. Çünkü insanlara büyük bir güven aşılamıştır ve bu sırların başkalarına aktarılmayacağını bilirler. Eğlenceli biridir; onunla yapılan sohbetler bol kahkahalı, seyahatler ise bol heyecanlı geçer. Hayvanlara ve doğaya karşı yoğun bir duyarlılığı vardır, içindeki sınırsız sevgi ve saygı dünyadaki tüm güzellikleri kapsayacak kadar büyüktür.

20 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

20 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 20 Ocakta doğan kova kadını edebi ve sanatsal konularla haşır neşir olmayı daha çok sever. Sanat galerileri, müzeler gezmek ve müzik dinletilerine katılmak; edebiyat kulüplerine katılıp kitap okumak onun günlük rutini haline gelmiş aktivitelerdir. Okumayı ve gezmeyi sevmeyen, eğlenceden anlamayan biriyle birlikte olmaktan muhtemelen zerre keyif almayacaktır.

20 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

20 Ocakta doğan erkekler kova burcudur…. 20 Ocakta doğan kova erkeği aşkın peşinde koşan biri değildir pek, kendisi çok önemli işlerle uğraşırken aşkın da bir yerde gelip onu bulması gerekir. Öyle önceden plan program yapılacak bir şey değildir yani, spontane bir şekilde gelişmelidir. O zaman daha çok emin olur bunun hesapsız kitapsız gerçek bir aşk olduğuna.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.