21 Aralık Hangi Burç

Hayal kurmayı sever. Çatışmalardan ve gereksiz laf üreten insanlardan hoşlanmaz. Merhameti ve şefkat duygusu yüksektir. Pozitif düşünce yapısına sahip, romantik ve hassastır.

21 Aralık Hangi Burç

21 Aralık Hangi Burç ? 21 Aralıkta doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 21 Aralıkta doğan yay insanı deniz kenarında yıldızları izleyerek size onların hikâyelerini anlatabilir ya da özel bir günü kutlamak için sizi pikniğe götürebilir. Çünkü o küçük şeylerden mutlu olan iflah olmaz bir romantiktir. Kalbinin hassaslığına bakıp onu alt edebileceğinizi düşünmeyin; onun dünyasında kötülük kazanmaz, öyle ya da böyle mutlaka kaybetmeye mahkûmdur. Kader, karma ya da ne denirse densin kötülük edenin kötülük bulacağına inanır. Pozitif duygular ve düşünceler içerisinde olmaya özen gösterir, olumsuz şeyleri aklına getirmemeye çalışır ve bu tatlı halleri çevresine de güzel enerjiler yansıtmasını sağlar. Hayalperestliği onun biricik sığınağıdır. Gerginlikler ve huzursuzluk yaratan insanlar onun kesinlikle hazzetmediği şeylerdir. İçine sığdıramadığı sonsuz bir merhamet ve şefkat ile dolup taşar, kötü durumdaki herkesin yardımına koşma potansiyeline sahiptir.

21 Aralıkta Doğan Kadınlar Hangi Burç

21 Aralıkta doğan kadınlar yay burcudur… 21 Aralıkta doğan yay kadını partnerinde herhangi bir güvensiz hareket sezdiği an hissettiği şeyi partneriyle konuşur. Eğer konuşmanın ardından şüpheleri yatışmadıysa ilişkisini oracıkta bitirir. Tabi hemen sonrasında üzüntüsünden yataklara düşer ama öyle sağlam bir inadı vardır ki öleceğini bilse geri adım atmaz! Kendini toparlayana kadar yeni bir ilişkiye başlamaz.

21 Aralık Hangi Burç

21 Aralık Hangi Burç

21 Aralıkta Doğan Erkekler Hangi Burç

21 Aralıkta doğan erkekler yay burcudur…. 21 Aralıkta doğan yay erkeği kolay âşık olabilen biri değildir, ufak tefek kendini yakın hissettiği ve hoşlandığı insanlar olabilir. Ancak birine karşı duygularından emin olmadıkça romantik bir şekilde yaklaşmamaya, arkadaş olarak davranmaya devam eder. Çünkü karşı tarafın da duygusal açıdan yıpranmasını ve aralarındaki arkadaşlığın bu sebeple bozulmasını hiç istemez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.