21 Ocak Hangi Burç

21 Ocak Hangi Burç

21 Ocak Hangi Burç ? 21 Ocakta doğanlar kova burcudur. Kova 20 Ocak – 18 Şubat arası doğan herkesi kapsar. 21 Ocakta doğan kova insanı kendi yolunda yürümeye teşnedir; kim olursa olsun ona bir şeyler dayatmaya ya da onun adına kararlar vermeye çalışırsa buna karşı çıkacaktır. Başkasının himayesi altında yaşamaya ve bu halde özgürlüğünden feragat etmeye asla olumlu bakmayacaktır. Bazen sevdiklerini kırmamak için bir süre olsun dayanabilir ancak bu durum hiç de uzun sürmeyecek, kendi yoluna geri dönecektir. Çünkü başkalarının kendisine dayattığı şeyler onda ciddi bir stres yaratır ve kendini sorgulamaya başlar; bu şekilde yaşamak istiyor mudur gerçekten? Düşünceli biridir; sevdiklerini mutlu etmenin yollarını arar ve her seferinde de bulur. Kendi mutluluğunu ve neşesini yaymak sanki ona daha büyük bir güç verir. İnsanlar onunla birlikte bulunmaktan oldukça memnun olurlar ve onun yanından neşe ve huzurla ayrılırlar.

21 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

21 Ocakta doğan kadınlar kova burcudur… 21 Ocakta doğan kova kadını kendisine ve özgür ruhuna saygı duyacak biri yoksa etrafında partner arayışına girişmez. Zaten hayatın kendisi uzun, eğlenceli ve aşk dolu bir yoldur ona göre, yolculuğu sırasında pek çok heyecanlı güzelliklerle karşılaşacaktır. Neden kendini birinin kalbine hapsedip de onun sıkıntılarını çeksin ki?

21 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

21 Ocakta doğan erkekler kova burcudur… 21 Ocakta doğan kova erkeği farklı kültürlerle tanışmaktan ve gezip tozmaktan büyük keyif alır. Bir yerde uzun süre kalmak ona afakanlar getirebilir, bu yüzden canı istediğinde yollara düşebilmelidir. Sorumluluk almak onu bu arzusundan alıkoyacağı için aile kurmak, çocuk yapmak ve bir hayvan edinmekten itinayla kaçınır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.