Kadınlar Duysun

21 Ocak Tam Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

10.01.2019
199.558

21 Ocak 2019 Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Aslan Burcunda oluşuyor. En sert, en acımasız ve can alıcı kararların alınacağı bu süreçte yaşamı dengeye almaya hazırlanın.

21 Ocak Tam Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Etkileri

21 Ocak Kanlı Ay Tutulması bu yüzyılın en uzun sürecek olan ilk Tam Ay Tutulması şeklinde tarihe geçti bile. Pazartesi sabah saat 7: 40 civarında başlayacak olan ay tutulması yaklaşık 1 saat sürecek.

21 Ocak 2019 Dolunay ve Tutulma Etkileri tüm burçların hayatını kendi kapsamına alacak. Rayına oturmayan her şeyi bu dönemde dengeye alma fırsatımız olacak. İlişkiler, aşk, ortaklıklar, devam etmekte zorlananlar, bitmesi gerekenler, gördüklerimiz ve göremediklerimiz. Birliktelikler ön plana çıkıyor. Eski aşklarla, ilişkilerle karşılaşma ihtimalimiz oldukça yüksek. Bazılarına yeni şanslar verildiğinde evliliğe kadar gidebilir. Çok farklı bir Ay Tutulması ile karşı karşıyayız. Kendinizde şüphelendiğiniz sağlık sorunlarınız varsa kesinlikle üzerine gidin ve kontrol ettirin. Yanı sıra çevrenizde anne, baba ve kardeşlerinizde benzer sağlık sorunları ile ilgilenmek durumunda kalabilirsiniz. Dolunay etkisi burçlar üzerinde daha çok ev, aile ve yaşam alanına yansıyor. Beklenmedik ayrılıklar, vedalar olabilir. Yaşanan ayrılıklara üzülmemek gerek. Bu dönemde yaşanan ayrılıklar hayatın bizim için daha iyi bir planı olduğunu gösteriyor. Bekar burçların hayatında hızlı değişimler ve başlangıçlar yer alıyor. İş ve ortaklıklarda yeni fırsatlar, beklenmedik sürprizlerle kendimizi çok daha güvenli hissedeceğimiz bir zamana giriyoruz. Medya ve basında olan yazarlar yeni kitap yazamaya başlayarak, hazır olanlar basabilirler. Sanatsal aktiviteler belirgin şekilde yükselişte.

Burç yorumlarınızı doğum haritanıza göre değerlendirmeniz, kendi burcunuzu temel alarak yükselen ve alçalan burçla birleştirerek komple yorumlamanız en doğru olanıdır.

Kanlı Ay Tutulması ve Dolunay Burçlara Etkileri

- Sponsor Bağlantılar -
loading...