Kadınlar Duysun

22 Aralık 2018 Yengeç Burcunda Dolunay Etkileri

13.12.2018
129.370
22 Aralık 2018 Yengeç Burcunda Dolunay Etkileri

22 Aralık 2018 Dolunayı Yengeç Burcu 00°’sinde saat 20:50 civarında gerçekleşiyor. Buna göre korunma ihtiyacımız, duygularımız ve güvenliğimiz ön plana geçiyor. Yengeç Burcu Dolunayı Etkileri 18 Aralık tarihinden 31 Aralık tarihine kadar devam ediyor.

Yengeç Dolunayı 2018 yılının son dolunayı olmasıyla dikkat çekiyor. Yeni ufuklar keşfetmek adına yola çıkıyoruz. Hayata bakış açımızın ve vizyonumuzun değişmesi adına bize önemli fırsatlar sunuyor. Belli düşüncelerde sabit kalmak ve bilgimize bu anlamda aşırı güvenmek hata olur. Bizi negatiflikle besleyen çevreden uzaklaşmak ise yapabileceklerimiz arasında en iyisidir. Fark edemediğimiz bazı düşmanlar ve yaptıkları düşmanlıklar bizi yolumuzdan alıkoymasın. Enerjimizi doğru yönde kullanırsak hayallerimizin gerçekleşeceğini net şekilde söyleyebilirim.

Yengeç Dolunayı Etkileri her burca eşit şartlar sunuyor. Cevapsız kalan soruların yaşanan kadersel etkilerle karşımıza çıkması olası görünüyor. Bu dönemde şartları zorlamamakta fayda var. Ama olmasını istediğimiz şeyler üzerine sonuna kadar mücadele verdiğimizden emin olmalıyız. Bitiş noktalarında yüzleşmekten kaçınmamalı, fikirlerimizi net şekilde belirtmeliyiz. İlişkilerde farklı görüşleri benimsemek iş, para, kariyer alanında hızla gelişmemize etki edecektir. Yarışımız öncelikle kendimizle olmalıdır. Kendimizi aştığımız noktada zaten diğerlerini geçmiş oluruz.

22 Aralık Dolunay Etkileri tıkanan yolları açmaya yönelik enerjiler yayıyor. Bu yol bizim seçimimizdi. Önce bunu kabullenmeli. Kendini, hayatını, yolunu kabullenmeden ilerlemek mümkün olabilir mi? Aklına bile getirmek istemediğin korkuların, deneyimlerin ve kendine verdiğin öğütlerin var belki de. Herkes mezun olmuş da yalnızca sen sınıfta kalmışsın gibi gelebilir. İşte bu süreçte tüm yaşadıklarına bir teşekkür savuracaksın. Çünkü geleceğinin mimarı olduklarını anlayacağın günlere giriyorsun. Şimdi hepsinin önünde eğil ve yaşanmışlıkları her ne olursa olsun geride bırak. Geleceğine şans vermek için yola devam et, yine risk al ve her sıkıntının ardında bir kolaylık olduğunu hiç aklından çıkarma. Sevgiler.

22 Aralık Dolunay Burçlara Etkileri

- Sponsor Bağlantılar -
loading...