25 Kasım Hangi Burç

726

Aşka, sanata ve güzelliğe düşkünsün. Hayal gücün gelişmiştir. Duygusal konulara olan aşırı hassasiyetin seni özel ilişklerde zorlar. Üzerinde çalıştığın her şeyde başarıya ulaşabilecek yapıdasın.

25 Kasım Hangi Burç

25 Kasım Hangi Burç ? 25 Kasımda doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 25 Kasımda doğan yay insanının başarıya ulaşamaması için aslında hiçbir sebep yoktur. Çünkü yapmaya başladığı şeyin her aşamasını ilmek ilmek hakkıyla yapar. Emek vermek kelimesinin anlamını bilir ve buna sonsuz saygı duyar. Üstelik sadece emek verme konusunda değil hayal gücünde de çok yükseklerde gezinir. Hayal etmekten asla korkmaz ve çevresindekiler her ne kadar onun hayallerinin yapılamaz, gerçeküstü şeyler olduğunu söyleyip dursa da o, bunun aksini onlara göstere göstere gerçekleştirmekten çok muazzam bir zevk alır. Sadece elle tutulur şeylerin somutluğuna bel bağlayan ve hayal etmekten kopmuş insanlarla dalga geçme yöntemi olarak hayallerini gerçekleştirmeyi seçmiştir. Sanatsal konulara düşkünlüğü vardır. Aşkın ve güzelliklerin içinde eriyip gitmek büyük tutkularındandır, lakin duygusal açıdan hassas yapısı yüzünden gönül ilişkilerinde istediği dengeyi tutturamayabilir.

25 Kasımda Doğan Kadınlar Hangi Burç

25 Kasımda doğan kadınlar yay burcudur… 25 Kasımda doğan yay kadınıyla birlikteyseniz en sıradan günde bile sıkılmazsınız. Sadece neşeli ve güleç olmak değildir onun meselesi, aklı hep sıra dışı bir şeylerle meşguldür ve bu meşguliyetlerini partneriyle paylaşmaktan çekinmez. Birlikte olduğu kişiyle dolu dolu sohbetler, tartışmalar ve beyin fırtınaları yapmaktan hoşlanır. Boş konuşmaların onun nezdinde bir çekiciliği yoktur.

25 Kasımda Doğan Erkekler Hangi Burç

25 Kasımda doğan erkekler yay burcudur…. 25 Kasımda doğan yay erkeği iyimserliğiyle göz doldurur. Onun pozitivist hallerini polyannacılık gibi algılayıp küçümseme ve hatta dalga geçme yoluna gidenlerin çabaları onun pek umurunda olmaz çünkü o kendi hayatından memnundur zaten, bu tarz girişimleri görmezden gelebilecek olgunluğa sahiptir. Hafiften çocuksu bir tatlılığı, sevimliliği vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.