Kadınlar Duysun

28 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

24.02.2021
10.809

28 Şubat 2021 Pazar Günlük Burç Yorumları; Ay, Başak burcunda ilerliyor ve saat 22.17’de Terazi burcuna geçiş yapacak. İşiniz ile ilgili konularda daha ısrarcı olmanız gerekebilir. Pes ettiğiniz bir proje yüzünden statü sarsılması yaşayabilirsiniz.

28 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu 28 Şubat Günlük Burç Yorumları

Çevresel ilişkilerinizin güncellik kazanmasıyla, sosyal yaşantınız aktivite kazanacak. Bugün, kişisel enerjinizi ve araştırmacı ruhunuzu ortaya çıkarmak için, hedeflerinizi yeniden gözden geçirmelisiniz. Kendinize iş icat etmekte üstünüze yok. Her taşın altından kalkıyor ve işinizi başarıyla yapıyorsunuz. Gizli takdirler sizin için.

Boğa Burcu 28 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Ay’ın bulunduğu konum sebebiyle, çevresel ilişkilerinizi yeniden irdeleme gereği duyuyorsunuz. Bugün politik davranmalı ve yakınlarınızla fikirlerinizi paylaşırken daha temkinli olmalısınız. Sonradan fikir değişimleri yaşayacağınız için, arkanızdan olumsuz konuşmalarını önlemiş olursunuz. Kardeşlerle bağlarınızı önemseyeceğiniz bir gün.

İkizler Burcu 28 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Hem kendinizi hem de çevrenizi öyle usta bir şekilde yönetiyorsunuz ki, sizi takdir etmemek mümkün değil. Bugün işinizde duygusal bir doyum sağlamak istiyorsanız, çevrenizin görüşlerinize ihtiyacınız olacak. Geceleri erken yatmayı denemelisiniz. Uykusuz kaldığınız zaman sinirli ve öfkeli oluyorsunuz.

Yengeç Burcu 28 Şubat Günlük Burç Yorumları

Yakın dostlarınızla birlikte bir araya gelecek ve bir takım sürümce de olan işlerinizi gözden geçirecek ve bazı sonuçlara daha fazla yaklaşacaksınız. Anlamlı bir aile yaşantınız olmadığı zaman, kendinizi mutsuz hissediyorsunuz. Bugün aile içi tartışmalarına fazla önem vermeyin. İş motivasyonunuz bozulabilir.

Aslan Burcu 28 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Ailede bazı dengelerin gündem kazanması söz konusu. Bugün sorumluluk duygusu içinde hareket ediyor ve değer yargılarınızı gözden geçirmek istiyorsunuz. Sabit düşünceler içinde olduğunuz zaman, kendinizle ilgili karamsarlık söz konusu oluyor. Fakat bilgilerinizi sergileme konusunda oldukça başarılısınız.

Başak Burcu 28 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Disiplin sizin için önemli bir unsur. İsteklerinizi yönlendirirken geleneksel davranışlar sergilemeniz, yenilik taraftarı olan kişilerden tepki almanıza neden olabilir. Bugün rakip tanımıyorsunuz. Arkadaşlarınızla paylaşımlarınıza önem vermelisiniz. İş ilişkilerinizde ise; karşınızdaki kişilere istediğiniz her türlü şartı kabul ettirmek için, uygun bir zaman.

Terazi Burcu 28 Şubat Günlük Burç Yorumları

Maddi konularda ani fırsatların söz konusu olması, kafanızın karışmasına neden olabilir. Kişisel ilişkileriniz için çok fazla para harcayabilirsiniz. Olaylara farklı bir mantıkla yaklaştığınız için, kendinize her konuda güveniyorsunuz. Sıkıldığınız anda kolayca şekil değiştirmeniz yüzünden, sizi tanımak her zaman mümkün olmuyor.

Akrep Burcu 28 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Bugün Mars’tan önemli destekler alıyorsunuz. Size göre düşünceler, pratik sonuçlarıyla değerlendirilmelidir. Doğru bildiğinizden şaşmıyor olmanız, çevrenizi oldukça kızdırıyor. İnatçı yapınızı biliyor, fakat kendinizi dizginleyemiyorsunuz. Bugün, olaylar karşısında soğukkanlılığınızı kaybetmemelisiniz.

Yay Burcu 28 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

Bilinçaltı düşüncelerinizin sizi farklı yönlere sürüklemesine izin verdiğiniz müddetçe bir takım karasızlıklar yaşamanız olağandır. Maddi konularda imkansız olabilecek durumları hedeflemeniz, yaşam yelpazenizin genişlemesine neden oluyor. Yapacağınız önemli adımlar kariyeriniz ile ilgili ilginç gelişmelere neden olacak.

Oğlak Burcu 28 Şubat Günlük Burç Yorumları

Güçlü enerjinizi, hayallerinizi gerçekleştirme adına kullanmalısınız. Bugün birçok fırsat aynı anda karşınıza çıkabilir. Maddi konularda sezgisel yeteneklerinizi kullanacağınız bir gün. Finans konularına akılcı yaklaşımlar içinde olsanız bile, içsel sesinizi dinlemelisiniz. Hissettiklerinizle çevresel faktörler çok farklı ve olayların detayları sizin için önemli olacak.

Kova Burcu 28 Şubat 2021 Günlük Burç Yorumları

Maddeyi seviyor ve kişisel zevkleriniz için fazla harcamalar yapıyorsunuz. Bugün, geçmişinizi sorgulamak zorunda kalabilirsiniz. Deneyim sahibi olduğunuz dalda; fikirlerinizden başkalarının faydalanmasına izin vermemeli, bazı planlarınızı kendinize saklamalısınız. Yaptığınız çalışmaların karşılığını alma konusunda işi sıkı tutun.

Balık Burcu 28 Şubat Pazar Günlük Burç Yorumları

İçsel çatışmalarınızın size zarar vermesini istemiyorsanız duygusallığınızı denetim altına almalısınız. Bugün gireceğiniz toplantılarda çevrenizi istediğiniz gibi etkileyeceksiniz. Kendi gücünüzün farkında olacağınız bir gün. Çevrenizle ortak duygu paydası içinde buluşmayı denemelisiniz. Sabırlı yapınızı ortaya çıkarmaktan başka çareniz yok.

loading...
Pinterestte Bizi Takip Et
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.