29 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

12.852

Ay, Aslan burcunda saat 15.00’te Başak burcuna doğru ilerleyecek. İş hayatınızda bazı değişiklikler olabilir. Beklenmedik süprizlere hazırlıklı olun.

29 Mayıs 2020 Günlük Burç Yorumları

Koç Burcu Bugün

Özel hayatınızda olduğu gibi işinizde de vazgeçilmezleriniz var. Alışkanlıklarına sizin kadar bağlı bir kişiyi, bulmak çok zor. Ama bugün sınırlarınızı zorlamalısınız. Kendinizi ifade eden ve tarzınızı ortaya koyan alışkanlıklarınız sevdiğiniz kişinin gözünden kaçmıyor. Bugünlerde uzun yürüyüşler hem ruhunuza hem kilolarınıza iyi gelecek.

Boğa Burcu 29 Mayıs

Son zamanlardaki sessizliğiniz işinizdeki yeni ortamdan yoksa sizinle aynı fikirleri paylaşan kişilerle bir arada olduğunuz zaman, kendinizi gayet olumlu ifade ediyorsunuz. Eski olayların sizi etkilemesine izin vermemelisiniz. Dışa dönmeye başlamanız halinde bugün kendinizi mutlu hissedeceksiniz. Kredi kartı harcamalarınızda kontrolden çıkıyor,dikkat.

İkizler Burcu Günlük Yorum

Özgüveniniz tam ancak bilmediğiniz konuları araştırma konusunda cesur değilsiniz. Oysa eksik bilgilerinizi öğrenmek zorundasınız. Eski ilişkilerinizle ilgili pürüzleri artık kafanızdan silmelisiniz. Vaktinizi boşa harcamayın. Günlük rutin işleriniz sizi de rahatsız ediyor. Rahatlamak amacı ile sosyal aktivitelere öncelik verin.

Yengeç Burcu Bugün

Bu günlerde çok yoruldunuz. O nedenle performans düşüklüğünüz normal. Kısa sürede her şey yoluna girecek. Özel hayatınızda sadece kendi duygularınızı ön planda düşünüyor ve partnerinizin yaşadığı zorluklara aldırmıyorsunuz. Ruhen yaşadığınız fırtınayı saymazsak sağlığınız yerinde.

Aslan Burcu Günlük Yorum

Olaylar karşısında kendinize has bir yorum tarzınız var ve bu işinizde çok olumlu sonuçlar veriyor. Öte yandan duygusal hayatınızda özgürlükçü tavırlar sergileyerek, tutucu tavırlarınız gizlemek isteyişiniz sizin özgün bir yapınız. Ütopik duygusallıklar yaşamak sizi etkiliyor. Bu yüzden, gereksiz yorgunluklar yaşıyorsunuz.

Başak Burcu 29 Mayıs

Son zamanlarda yeni atılımlar yapma niyetindesiniz. Arkadaşlarınızla ortak iş yapmak istiyorsunuz aslında ama iyi düşünmelisiniz. Geçmiş duygularınızdan artık kurtuldunuz ve yaşama daha farklı bakmaya başlıyor olmanız olumlu. Yavaş yavaş yeni adımlar atmanızın zamanı geldi artık. Parasal konularda kaygı duymanıza gerek yok.

Terazi Burcu Bugün

Kendinizi ifade etme konusunda hiçbir sorununuz yok ancak bir süredir iş yerinizdeki çekimser tarzınız arkadaşlarınız tarafından garipseniyor. Duygu dünyanızdaki yorgunluğunuzu bir an evvel atmalısınız. İlişkinizle ilgili ileriye dönük, korkularınız var ve siz, olayları olumsuz şekilde düşünüyorsunuz. Sırt ve boyun ağrılarınız için yüzme en iyi ilaç.

Akrep Burcu Günlük

Bugün eksiklerinizi tamamlamak için çevrenizden istediğiniz yardımı alabileceksiniz. Yeter ki siz isteklerinizde ısrarcı olun. Onun sizden çok daha farklı bir yapısı var ve bazı konularda farklı düşünmeniz son derece doğal. Bugün ağır eşya kaldırmamalısınız.Belinizin sorunlu olduğunu sizde biliyorsunuz.

Yay Burcu Bugün

Son günlerde yoğunlaşan işler nedeniyle işinizde zamanla yarıştığınız bir gerçek. O nedenle bugün kararlarınızı ertelememeli ve acele etmelisiniz. Günün ilerleyen saatlerinde sevdiğiniz kişiye daha çok zaman ayırma fırsatı yakalayacaksınız, bu fırsatı iyi değerlendirin. Sabah serin havalar cildiniz için uygun değil. Onu güçlendirecek, vitaminler size iyi gelecektir.

Oğlak Burcu Günlük Yorum

Son günlerde işinizle göz dolduruyorsunuz. Yaptığınız işlerde başarılı bir performans sergiliyor olmanız gelecek başarınızı da garantiliyor. Sevginizi belirtirken kısır davranmamalısınız. Yoğun iş temponuz yüzünden onu ihmal ediyorsunuz. Sabah saatlerinde giyiminize dikkat edin. Vücut direnciniz düşük olduğu anlar unutmayın.

Kova Burcu 29 Mayıs 2020

Gerek özel hayatınızda gerekse işinizde başkalarının hayatınıza müdahale etmesinden hoşlanmıyorsunuz. İşiniz hakkında hiç kimsenin fikrini almaktan da hoşlanmıyorsunuz. Ancak bu bazen problem oluyor. İlişkinizde sürekli problem çıkarma huyunuz yüzünden, aranızın açılmasına neden oluyorsunuz. Ödemelerinizdeki denge her an bozulabilir, dikkat.

Balık Burcu Bugün

Bugün kendinizi yeniden sınamanız için uygun bir fırsat var. İş disiplinin çok önemli olduğu bir gün içindesiniz ve tüm idareyi ele almanız gerekebilir. Karşılıklı oyun oynamaktan vazgeçmeli ve birbirinize karşı daha açık olmayı denemelisiniz. Geçmiş olayları düşündükçe öfkeniz artıyor. Herkesin yaşamında haksızlık dönemleri vardır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.