3 Ocak Hangi Burç

3 Ocak Hangi Burç

3 Ocak Hangi Burç ? 3 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 3 Ocakta doğan oğlak insanı en yakını bile olsa kimseden kolay kolay bir şey istemez. Çok acil ve lazım bile olsa başkalarından bir iyilik istemek yapacağı son şeylerdendir. Kimseye hesap vermek zorunda kalmak da istemez. Tembellik de işkoliklik de onun saplanıp kalacağı derecelerde nüksetmez; mesai saatleri içerisinde kendini sadece yaptığı şeye odaklar ama mesaisi bittiğinde de çılgınlar gibi eğlenmeye gider. Bu ikisi arasında kurduğu o muhteşem denge zaten yaşadığı hayattan zevk almasının püf noktalarıdır. Eve iş götürmek de yapmaz, akşamdan kalmanın etkisiyle işini de boşlamaz. Okumak ve eğitim almak onun olmazsa olmazlarıdır; arkadaş çevresini de kültürlü ve zeki insanlar arasından seçmeye büyük özen gösterir. Hayatın pek çok alanında güzel bir denge kurmuştur; mantığı ve duyguları birbirine paralel iki çizgi gibi ilerler.

3 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

3 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 3 Ocakta doğan oğlak kadını yaşam kalitesine çok önem verir. Düzenli ve dengeli beslenme, kilo kontrolü ve kaliteli vakit geçirerek zihnini beslemek gibi konularda kendini geliştirmeye ve hep daha iyi yönde ilerlemeye çalışır. Spor hayatının ayrılmaz bir parçasıdır. Modern bir düşünce ve yaşayış sistemine sahiptir.

3 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

3 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur…. 3 Ocakta doğan oğlak erkeği partneriyle eşit koşullarda yaşamaya; birlikte ya da dönüşümlü olarak yemek, temizlik, alışveriş yapmaya ve çocukları varsa onunla da eşit bir şekilde ilgilenmeye özen gösterir. Hayat müşterektir fikrini zihnine kazımış gibidir. Partnerine karşı kıskançlık duyguları içerisine girmez, arkadaşlarıyla olan ilişkisine hiçbir şekilde karışmaz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.