30 Kasım Hangi Burç

740

İnsanları kolayca etkileyebilirsin. Kendini ve isteklerini iyi ifade eder, çevren tarafından çok sevilirsin. Başarılı olduğun işlerde takdir edilmek istersin. Sosyal hayatın içinde yer almaktan keyif alırsın.

30 Kasım Hangi Burç

30 Kasım Hangi Burç ? 30 Kasımda doğanlar yay burcudur. Yay 22 Kasım – 21 Aralık arası doğan herkesi kapsar. 30 Kasımda doğan yay insanı arkadaşlarıyla bir arada bulunmaktan, bazen onlarla beraber çılgın partilere, konserlere, sergilere ve festivallere gitmekten büyük keyif alır. Sosyal açıdan bir ışığı vardır, hareket ve eğlence onun çoğunlukla odak noktalarıdır. Etrafının insanlarla çevrili olduğu kalabalık ortamlar ona kendini her zaman çok daha iyi hissettirir. Yalnız başına sakin bir ortamdayken kalabalıkta hissettiği kadar pozitif hissedemeyebilir duygusal açıdan. İnsanlar üzerinde tuhaf bir etkisi vardır, nasıl olacağı üzerine uzun süre kafa yormadan da birine bir şeyi yaptırmak istiyorsa mutlaka yaptırır. Sınavlardan yüksek puanlar aldığında, kaliteli bir üniversiteden başarıyla mezun olduğunda ve sonrasında iyi bir işe girip sağlam projelerde yer aldığında kısacası başarılı olduğu her konuda çevresinin takdirini görmek ister. Böyle durumlarda kendini bir yıldız olarak doğmuş gibi hisseder. Zaten arkadaş ortamında eğlenceli tavırlarıyla sevilen ve aranan bir kişiliktir. Karşısındakine kendini ifade etmekte hiç zorlanmaz.

30 Kasımda Doğan Kadınlar Hangi Burç

30 Kasımda doğan kadınlar yay burcudur… 30 Kasımda doğan yay kadınını çok seven de vardır, hiç sevmeyen de vardır. Kıskananı da az değildir hani. Her ne kadar içten ve neşeli biri olsa da bazı insanlar onun daha çok kendini beğenmiş biri olduğunu düşünür. Bazıları ise onun sıcakkanlı tavırlarına ve doğallığına hayran olur.

30 Kasımda Doğan Erkekler Hangi Burç

30 Kasımda doğan erkekler yay burcudur…. 30 Kasımda doğan yay erkeği sosyal hayatını çok da fazla etkilemeyen ufak tefek takıntılarıyla yaşamak zorunda hisseder kendini. Bu takıntıların çoğu çevresindekilerin sempatik bulduğu şeylerdir. Başarılı olmak bu takıntılarından biridir. Bir şeyi başaramadığında büyük bir depresyon yaşar hatta bazen uzun süre üstesinden gelemeyebilir. Gergin ortamlar ve insanlar onu ciddi bir strese sokar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.