4 Ocak Hangi Burç

4 Ocak Hangi Burç

4 Ocak Hangi Burç ? 4 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 4 Ocakta doğan oğlak insanını sinirlendirmek pek de akla yatkın bir şey olmayabilir; zira ne yapacağı belli olmayan bazı patlama anları onu kızdıranların aleyhine işleyecek bir süreci başlatacaktır. Aslında oldukça ılımlı ve sakin bir yapısı olan biridir ancak sabır taşına çomak sokulmasından hoşlanmaz. Aşırı derecede inatçı biri değildir; hele de sevdiği ve nazını çekebildiği insanlar söz konusu olduğunda esnek birine dönüşmesi çok olasıdır. Normalde insanlar birden fazla işi aynı anda yapmaya çalışırken çuvallar ve hiçbirini adam gibi yapamaz ama o bundan büyük keyif alır, hatta tümünü gayet başarılı bir şekilde tamamlar. Çalışkanlığı baskın yanıdır; pazartesi sendromu gibi depresif duyguları nadiren yaşar, genellikle işini oyun gibi algılayarak eğlenir. Gerekli gereksiz şeyleri birbirine karıştırıp da hayatını zorlaştırmaz.

4 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

4 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 4 Ocakta doğan oğlak kadını parasını boşa harcamaktan hoşlanmaz. Uygun fiyatlı muadilleri varken pahalı markalara yönelmez ve aynı ceketin beş farklı renginden almaz. Alışveriş ve kalabalık onu strese sokar. En sevdiği aktivite iş çıkışı evine gidip sıcacık ortamında rahatlamak, kendine yemek yapmak ve kedisiyle oynamaktır. Evlenip aile kurmak ve çocuk yapmak gibi şeyler onun kafasını meşgul eden şeyler değildir pek.

4 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

4 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur… 4 Ocakta doğan oğlak erkeği zeki insanlarla arkadaşlık kurmak ister. Kendisi gibi yeni şeyler öğrenmeye aç zeki insanların arasında daha kaliteli vakit geçirdiğini düşünür. Kafasının pek çalışmadığına kanaat getirdiği kişilere karşı biraz kaba bir tavır takınabilir. Temiz giyinmeyi kendine saygı duymak olarak tanımlar ve bu nedenle karşısındakileri görünümlerine göre de yargılar.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.