5 Ocak Hangi Burç

5 Ocak Hangi Burç

5 Ocak Hangi Burç ? 5 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 5 Ocakta doğan oğlak insanı mantığı ve duyguları arasında çok güzel bir denge tutturmuştur. Sadece birinin kölesi olup da hayatını tek taraflı yaşamaz. Duygularının patlama noktasına geldiği anlarda ya da çöküşe doğru gittiğini anladığında aklını başına toplayan yine kendisi olur; mantığını her zaman sorunlardan çıkış yolu olarak kullanır. Problemlerle karşılaştığında kafasında nasıl çözebileceğine dair fikirler ardı ardına sıralanırken, en pratiğini ve uzun vadelisini de aralarından seçmekteki hızı aslında onu hayatta pek çok kişiden ayıran özelliklerindendir. Hızlı düşünür ve akıllıca hayata geçirir. Bu sayede iş hayatında da sosyal hayatında da bir adım öndedir. Yine pek çok insanın unuttuğu bir şeye sahiptir; özsaygı. Duygularını kötüye kullanan bir partnerle ya da arkadaşla ilişkisini gözden geçirmesi için onu tetikleyen de bu özsaygıya ek olarak kendini sevmesidir. Neyi yapıp neyi yapamayacağını ve vicdanının sesini dinlemesi gerektiğini bilir.

5 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

5 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 5 Ocakta doğan oğlak kadını ruhen muazzam derecede güçlüdür; onu duygusal açıdan çökertmeye çalışanlar en fazla kendi vakitlerini boşa harcamış olurlar. Çünkü düşüşünden sonra ayağa kalkmayı becerebilen bir yaşama azmine sahiptir. Son nefesine kadar hayata sıkı sıkıya bağlıdır ve bunu kendisinden başka kimseye borçlu değildir. Yaşamayı sever ve yaydığı pozitif enerjiyle bunu herkese hissettirir.

5 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

5 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur…. 5 Ocakta doğan oğlak erkeği sorumluluklarına bağlı biridir. Yapacağına söz verdiği bir şeyi yapamazsa kendini çok kötü hisseder. Kendine yeni sorumluluklar ve hedefler belirlemeyi sever, bu sayede zaman içerisinde ne kadar ilerlediğini, neler başardığını görebilmek onu inanılmaz derecede mutlu eder. Saygısız ve küfürlü konuşan insanlardan hiç hazzetmez.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.