6 Ocak Hangi Burç

6 Ocak Hangi Burç

6 Ocak Hangi Burç ? 6 Ocakta doğanlar oğlak burcudur. Oğlak 22 Aralık – 19 Ocak arası doğan herkesi kapsar. 6 Ocakta doğan oğlak insanının yaradılışından gelen bir çekiciliği vardır, hiçbir şey yapmadan sessizce oturduğu yerde bile insanların ilgisine mazhar olur. Bu çekiciliğin sebepleri arasında belki güzel gözleri vardır, belki kaliteli ve uyumlu giyim kuşamı vardır; belki de kimselerin göremediği ancak hissedebildiği bir şeytan tüyü vardır kim bilir? Ancak kesin olan bir şey vardır ki onun zekâsı pek çoklarının erişmekte zorlanacağı bir seviyededir. Öğrenme hızı olsun öğrendiklerini hayata uyarlamadaki başarısı olsun gıpta edilerek bakılan bir yaşama çabası vardır. İstediğini elde etmek onun için dünyanın en eğlenceli oyununun ödülü gibidir; aşama aşama başarılar kaydeder ve en son hamlede emeklerinin karşılığını alır. Kendini idame ettirecek kadar bir para ona yeterli gelmez; gelecekte ne olacağı meçhul bir maddi durumda kendini güvende hissetmediği için daha fazlasını ister. Birikim yapmak da en önem verdiği şeylerdendir.

6 Ocakta Doğan Kadınlar Hangi Burç

6 Ocakta doğan kadınlar oğlak burcudur… 6 Ocakta doğan oğlak kadını kendisine gelen eleştirileri dikkatle dinler ve analiz eder; sırf laf olsun diye mi yapılmış yoksa gerçekten anlamlı mı diye şöyle bir düşünür ve ardından kafasına göre davranmaya devam eder. Çünkü insanların her şeye bir kulp bulmakta ne kadar hevesli olduklarını ve kendisini bu günlere getirenin yine kendisi olduğunu da bildiği için en doğru yolun kendi yürüdüğü olduğunu düşünür.

6 Ocakta Doğan Erkekler Hangi Burç

6 Ocakta doğan erkekler oğlak burcudur… 6 Ocakta doğan oğlak erkeği detaylara dikkat eder ancak anlık bir refleksle ve genelde kimselere fark ettirmeden yapar bunu. Çünkü bu onun kendi küçük oyunudur; verilen sözlerin arkasındaki riyakârlıkları görür, hevesli gülüşlerin satır aralarındaki nefret dolu sözleri okur ve hiçbir şey olmamış gibi hayatına devam eder. Tabi tek bir farkla; zamanı geldiğinde gördüklerini de okuduklarını da tek tek sahiplerine iade eder.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.