Akrep Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

17.371
Akrep Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

AKREP Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatına duygusallık hakim. İş hayatınıza ara verip daha çok özel hayatınıza yöneliyorsunuz. Kendiniz ve partneriniz için bir şeyler yapmak, geçirdiğiniz zamanı daha eğlenceli kılmak isteyeceksiniz. Düşünce ve davranışlarınızda oldukça rahatsınız. Evli akrepler eşleriyle uyum içindeler. Alacağınız kararlarda bu ay hemfikirsiniz. Çocuğu olanlar 14 Kasım dolunay tarihinde, çocukları ile ilgili bir konuda fikir ayrılığına düşebilirler. Ay ortasında parasal konular önem kazanıyor. Partnerinizle birlikte kışa dair değerlendirmeler yapıyorsunuz. Bazı akreplerin yaşayacağı sağlık sorunları aşk hayatının heyecanını bir süreliğine ortadan kaldırabilir. Ay sonuna doğru partnerinizle birlikte uzun süredir görmediğiniz dostlarınızı ziyaret ediyorsunuz.

Kasım Ayı Akrep Burcu Aşk Hayatı geri planda kalıyor gibi görünse de, farklı etkiler altında ilerlemeye devam ediyor. Bazı günler karşınıza çıkan sürprizlerle duygusallaşıyor, bazı günler eskileri hatırlayarak hüzünleniyorsunuz. Duygusallığın büyük oranda yaşantınıza hakim olacağı bu ay, sert oluşumlardan uzak duracaksınız. Daha sakin bir özel hayat istiyor, davranışlarınızı bu yönde şekillendiriyorsunuz. Bekar akrep burcu Kasım ayı yorumu aynı doğrultuda ilerliyor. Bu ay yeni bir ilişkiye kendinizi hazır hissetmiyorsunuz. Bunun yerine tanımayı ve değerlendirmeyi tercih edeceksiniz. Maddi konularla ilgili daha dikkatlisiniz. Alacak verecek dengesini sağlamak için bazı harcamalarınıza kısıtlama getirebilirsiniz. Eski aşklardan yarım kalmış bir hikayenin sürpriz bir şekilde karşınıza çıkmasıyla şaşkınlık yaşayabilirsiniz. Sonrasında ne olur bilinmez ama içinizde bir şeyin kıpırdayacağı kesin.

Akrep Burcu Kasım Ayı Yorumu

Akrep Burcu Kasım Ayı Yorumu

AKREP Burcu Kasım 2016’da önemli mevzuları çözüme kavuşturuyor. Mahkeme, ortaklıklardaki problemler, miras, alacak, ödemeler gibi konular bu ay içinde iyi neticeleniyor. Finansal rahatlamayla birlikte kısıtlandığınız alanlar
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.