Akrep Burcu Nisan Ayı Yorumu

29.096
Akrep Burcu Nisan Ayı Yorumu

Akrep Burcu 2016 Nisan ayında özel yaşamıyla işi arasında dengede kalmaya çalışıyor. Sosyal çevrenizde yeni tanışacağınız insanlarla birlikte temponuz yükseliyor. Kariyerinizde başarılarınızla ön planda olacağınız Nisan ayında, doğru adımlar atmak ve iyi yatırımlar yapmak istiyorsunuz. Özel yaşamınızın işinizi etkilediği zamanlara şahit olabilirsiniz. Partnerinizi, işlerinizin can sıkıcı taraflarından uzak tutma çabasında bulunacaksınız. Bu ay yaşamınızdaki yüksek temponun sağlığınızı olumsuz yönde etkilemesi muhtemel. Bu nedenle beslenmenize ve spora her zamankinden daha fazla özen göstermelisiniz. Eğitiminizde eksik kalan taraflarınızı da kapatma eğilimde olacaksınız.

Nisan 2016 Akrep Burcu için ilişkilerini güçlendireceği bir dönem. Geleceğiniz için ani ve önemli kararlar almanız olası görünüyor. Yaşananları kafanızda uzun zamandır sorguluyorsunuz ve harekete geçme vaktinin geldiğini düşünüyorsunuz. Aldığınız kararlarla ilgili aile büyüklerinizin desteğini de alıyorsunuz. 17- 21 Nisan akrep burcu insanının dikkat etmesi gereken tarih aralığıdır. Bu tarihlerde yeni başlangıçlardan, atılımlardan, yatırımlardan ve karar almaktan kaçınmalısınız. Bu ay sonuna doğru aşk konuları daha fazla devreye giriyor. Partneri olmayan akrep burçları için oldukça şanslı bir dönem. Yeni başlangıçlar yapmaktan çekinmeyin.

Nisan ayı Akrep Burcuna özellikle işi konusunda oldukça bonkör davranıyor. Karşınıza önemli fırsatların çıkabileceği bu süreci iyi değerlendirebildiğinizde, geleceğinize dair iyi yatırımlar yapabilirsiniz. Bu ay içinde fikirlerinizi uygulama yolları buluyorsunuz. Güvenmediğiniz işlerden uzak durduğunuz taktirde, kariyerinizde yaşayabileceğiniz aksaklıklar en alt seviyede olacak. Gereksiz güç denemeleri ve rekabet içine girmeyin.

Akrep Burcu Nisan ayında eğitim alanına da oldukça önem veriyor. Eğitimindeki başarısına da yatırım gözüyle bakan akrepler, yarım kalan eğitim hayatını tamamla isteği içinde. Bunun için gerekli girişimlerde bulunacak, kendinizi geliştirme konusunda ne gerekiyorsa yapacaksınız. Sağlığınız sizi zaman zaman zorlayabilir. İyi uyumalı, fırsat bulduğunuz her an dinlenmelisiniz. Bununla birlikte vücudunuzu rahatlatmak ve kan akışınızı düzenlemek için mutlaka spor yapın.

Astrolog Derya Atak

akrep-burcu-bahar-fali

Akrep Burcu Bahar Yorumu

Akrep burcu, 2016 yılı bahar aylarında aşk, iş ve kariyer anlamında dengesini koruyor. Akrepler için, yeni tanışmalar ve başlangıçlar söz konusu. Bu aylarda özel yaşamını, ailesini ve işini bir arada mükemmel şekilde idare eden akrep burçları, planlı ve disiplinli adımlar atıyor.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.