Burçlar Aşık Olunca / Aşk Barometresi

878.033
Burçlar Aşık Olunca / Aşk Barometresi

Genellikle yeni tanıştığımız ve etkilendiğimiz insanların burçlarını öğrenir öğrenmez onların hakkında fikir sahibi olabilmek ve bir şeyler öğrenebilmek için mutlaka burç özelliklerini inceler ve o kişiyi tanıyabilmek ve doğru yaklaşabilmek için gerekli adımlara dair taktikler öğreniriz. Aynı zamanda kişiye dair fikirler ve uyuşup uyuşulmayacağını anlamanın bir diğer yolu da aşk barometresine bakmak ve bu konuda fikir üretebilmektir.

Aşk Barometresi Nedir?

Burçların birbirleriyle uyumunun yanı sıra, hangi burç âşık olunca nasıl davranır, hareketleri ne yönde değişir, âşık olduğu kadında veya erkekte ne gibi özellikler arar gibi bilgilerin yer aldığı astrolojik bulguya aşk barometresi denmektedir.

12 burca ait farklı aşk barometresi bulunmaktadır. Nasıl ki her burcun kendine göre farklılık gösteren özellikleri bulunuyor ise, ilişki esnasında ve âşık olduklarında da farklı tutumlar gösterebilmeleri mümkündür. Bu sebeple etkilenilen kişi hakkında daha iyi fikir sahibi olabilmek ya da onun bize karşı olan duygularına dair ipuçları yakalayabilmek için burç özelliklerinden yola çıkarak aşk barometresine başvurmak hem mantıklı hem de doğru yönlendirebilecek bir uygulamadır.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ... dedi ki:

    Kesinlikle başak ve balık bir arada olamaz.