Aslan Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

19.862
Aslan Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

ASLAN Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı, ev ve aile üzerine kurulu. Daha çok evde vakit geçirmek isteyeceksiniz. Sevdiğiniz insanın maddi ve manevi ihtiyaçları sizler için her şeyin önünde geliyor. Evli aslanlar Kasım ayı ile birlikte eşlerine daha fazla vakit ayırıyorlar. Çocuğu olanlar, çocuklarının sorunlarını çözmek için uğraşı içindeler. Kasım başında özel ilişkileriniz biraz daha problemli iken, ay içine doğru tüm problemler halloluyor. Aslan burcu aşk hayatını rutinde tutmaya kararlı görünüyor. İlişkisi iyi olmayan aslanlar son şansı verdikleri ilişkilerinde çoğu şeyi görmezden gelmeye başladı. Eskiye oranla içe kapanık bir aslanla karşılaşıyoruz. Yeteri kadar sorunla yüzleştiniz ve yoruldunuz. Artık uğraşmak, anlamayana dert anlatmak istemiyorsunuz.

Kasım Ayı Aslan Burcu Aşk Hayatı aklına takılan konuları artık dert etmiyor. Bazı durumlara teslim olan aslanlar, karşı atak yapmak için zamanını kolluyor. Zeki olan aslan partnerleri, bu durumun hiç te normal olmadığını anlamalılar. Enerjinizi evinize ve işinize adadınız. Çok zorda kalmadıkça aşk konularına yönelmiyorsunuz. Sizin tekrar aşık olmanız için, inançlarınızı yeşertebilecek birine ihtiyacınız var. Anca bu durumda tekrar aşık olabilir ve sürdürebilirsiniz. Herkesten farklı yapınız Kasım ayına da imzanızı atmanıza sebep oluyor. Aslan burcu partneri olanlar bu ay, yaptıklarının sonuçlarına aslanların derin sessizliği ile katlanmak zorunda kalabilirler. Bekar aslanlar Kasım ayı içinde aşk ile eğitimi aynı doğrultuda ilerletmeyi tercih ediyor.

Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu

Aslan Burcu Kasım Ayı Yorumu

ASLAN Burcu Kasım 2016 tarihinde her konuda cesur davranıyor. Ortak işlerinizde ve aşk hayatınızda tavize yer vermeyeceksiniz. Risk almaktan çekinmediğiniz bu zamanlarda yüksek oranda başarı elde ediyorsunuz. Yaşayacağınız…
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. samara dedi ki:

    aska inanlar cokdu amma sevgiden donenler yokdu