Aslan Burcu Nisan Ayı Yorumu

31.998
Aslan Burcu Nisan Ayı Yorumu

Aslan Burcu 2016 Nisan ayında ev, aile konularıyla daha fazla ilgili. İşlerini de ihmal etmeyen aslanlar daha planlı hareket etmeye özen gösteriyor. Geçmişten aldığınız derslerle adımlarınızı sağlam atıyorsunuz. 2016 yılı genel olarak iş, para, kariyer konusunda oldukça şanslısınız. Duygularınızı kontrol altına alarak, mantığınızı ön plana çıkarmayı başarıyorsunuz. Bu ay birikimleriniz artıyor. Partnerinizle son derece uyum içinde olacaksınız. Olaylara yeni bakış açıları getirdiniz ve kendinizi fazlasıyla güçlü hissedeceğiniz bir döneme girdiniz. Eğitim alanında bulduğunuz tüm fırsatları değerlendiriyor, sağlığınız için gereken tüm önlemleri alıyorsunuz.

Nisan 2016 Aslan Burcu aşk hayatını geri planda tutuyor. Geçtiğiniz dönemlerde yaşadığınız sorunları kafanıza takmayacak, ufak tefek sorunları önemsemeyeceksiniz. Bu ayın olumlu etkileri özel yaşamınızda istediğiniz yönde kararlar almanızı sağlıyor. Uzun zamandır beklediğiniz bir konuda ani gelişmeler mevcut. Bu gelişmeyle birlikte sevdiğiniz insanla yeni kararalar almanız olası görünüyor. Arkadaşlık ilişkilerinizden uzak kaldığınız bu dönemde, onlarla bir araya gelme ihtiyacı hissedeceksiniz. Aile hayatınızda oluşabilecek hassasiyetlere karşı ani tepkiler vermekten kaçınmaya bakın.

Nisan ayı Aslan Burcuna iş, kariyer, mal, mülk açısından iyi fırsatlar veriyor. Bununla birlikte bu ayda dikkat etmeniz gereken tarih aralığı 22-24 Nisan’dır. Dikkatli ve duyarlı hareket etmeniz gereken bu günlerde burcunuzun etkisiyle hata yapma olasılığınız yüksek görünüyor. Plan ve projelerinizi kısa süre erteleyerek geri planda kalmanızda fayda var. Bu ay sonunda iş hayatınızdaki tüm aksaklıklar son buluyor. Uzun vadede elinize geçecek olan önemli bir paranın haberi ile havalara uçacaksınız.

Aslan Burcu Nisan ayında eğitim alanında sanatsal çalışmalarda bulunuyor. Kitap, makale okuma isteğiniz oldukça yüksek. Etrafınıza daha faydalı olabilmek için dinlenmek ve enerji toplamak istiyorsunuz. Sağlığınız oldukça yerinde. Plates, yoğa ve kısa yürüyüşler size iyi geliyor.

Astrolog Derya Atak

aslan-burcu-bahar-fali

Aslan Burcu Bahar Yorumu

Aslan burcu, 2016 yılı bahar aylarında ailevi konularla daha fazla meşgul olmak zorunda kalacak. Çocuklarının sorunlarına ve geleceğine odaklanacak olan aslan burcu, bu konuda planlı adımlar atıyor. 2016 yılı aslan burçları için mantığın devreye girdiği bir yıl oluyor. İş, kariyer konusunda da şanslarının açık olduğu bu dönemde, iyi ve karlı yatırımlar gündemde.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.