Astrologlar Uyarıyor; İşte En Çok Aldatan Burçlar

17.607
Astrologlar Uyarıyor; İşte En Çok Aldatan Burçlar

Her ilişkinin problemi olan aldatma kişilerde endişe yaratır. Aldatma denince tek gecelik ilişkiler akla gelse de aldatmanın birden fazla çeşidi bulunmaktadır. Tek gecelik aldatmanın yanı sıta sevgilisi olup da birden fazla kişiyle konuşan ve flörtleşen kişiler de aldatmış sayılır. Konu aldatmaysa kimseye güvenmeyeceksiniz. Sizin için burçlarda en çok aldatan ve aldatma şekillerinin nasıl olduğunu açıklayan bir makale hazırladık.

1. Koç (21 Mart -20 Nisan)

Koç burcu aldatma ile alakalı kafasında tereddütler barındırsa da onun için kısa bir heyecan ve kaçamaktan ötesi değildir. Aldatmanın ötesinde daha mühim işleri var ise elinin tersiyle itip kendi hayatına devam edebilir. Ne var ki hayatında heyecan aramak için yaptığı en büyük aktivitelerden biri tek gecelik ilişkilerdir. Koç Burcu’nun aldatması onun için adeta bir spor türü gibidir. Yaşayacak olduğu macera ve heyecan duygusala bürünüp devamını getirmez.

2. İkizler (21 Mayıs – 21 Haziran)

İkizler burcu içerisinde çok fazla hayat enerjisi taşıdığı için bunu ilişkilerine de yansıtmaktan çekinmez. Bu yüzden hemen hemen girdiği her ortamda farklı insanlarla flörtleşme potansiyeline sahiptir. İkizler burcunda şeytan tüyü olduğu için mutlulularsa ve enerjileri yerindeyse bir ortam içerisinde birden fazla kişiyle flörtleşip umut verebilir. İkizler burcu için aldatma ciddi bir durum değildir, sadece kendi egosunu tatmin için bile bunu sağlayabilir.

3. Akrep (24 Ekim – 22 Kasım)

Akrep burcularının cinselliğe olan düşkünlüğü ve ihtirası herkesin dilindedir. Akrep burcu öyle gözle görülür bir biçimde değil sessiz ve derinden aldatmayı tercih eder. Gizli kapaklı yaptığı işlerde kimseye bir şey çaktırmaz. Karanlık yönünde gizli fanteziler, farklı anlayış ve tutkular barındırır. Akrep Burcu’nun duygusal bağı ne kadar derin olsa da karşısındaki insan da bu bağ bittiğini anlarsa, kökten keser ve intikam için aldatmayı tercih eder.

4. Terazi (23 Eylül – 23 Ekim)

Terazi burcu aldatmaya en meyilli burçlardan bir tanesidir. Hava grubu içerisinde yer aldığı için kendini durduramaz, frenleme sistemi mevcut değildir. Terazi flörtleşmenin ve aldatmanın hakkını verir. İlişkisinde asla ilgisizliğe gelemez, bu yüzden başka birinden ilgi veya şefkat gördüğünde kafası direk aldatmaya çalışır. Terazi hayır demeyi bilmediği için karşına çıkan kişiyi de kolay kolay reddetmez. Bu yüzden karşısındaki kişinin ideallerine uyuması ve gözüne hoş gelmesi aldatma için yeterlidir.

5. Balık (19 Şubat – 20 Mart)

Balık burcu kişiye değil aşkın kendisine aşıktır. Yakınındaki kişiyi görmez görse de tanıyamaz. Her ne kadar burnunun dibinde aşıkı bulacağı bir kişi olsa da kendini çaresizce çöllere vurmaktan çekinmez. Aşkı soyut düşüncelerde birleştirip, rüyalarının peşinden gider. İdeal aşk yaşayabileceği partnerini bulduğunu düşündüğünde bağlılığını vurgular, fakat ilerleyen zamanlarda bunun bir düş olduğunu düşünüp onu da bırakıp farklı hayallere dalar.

6. Yay (23 Kasım -21 Aralık)

Yay burcu ilişkide büyük sözler vermez, verse de zaten tutamaz. İlişkilerine karşı bağlılık geliştirmekle alakalı bir derdi yoktur. Zaten tek bir kişiyle ömrünü geçirmek ya da bu ilişkiyi destansı bir masala dönüştürmek gibi gayesi de yoktur. Yay burcu, merakının peşinden gider, canının istediği gibi davranır. Aldatmayı abartıp tek eşliliği reddedip farklı fantezilere doğru yol alabilir. Yay burcu insanı aldatırsa bunu aldatmaktan bile saymaz.

7. Aslan (23 Temmuz – 22 Ağustos)

Kişisel olarak egonun tatmini olarak karşımıza çıkar. İkili ilişkilerinde de tam olarak böyle ilerlemektedir. Herkesin gözü bende olsun, gösterişli olayım derdinden başka bir şey düşünmez. Aslının duygularına kendinizi kaptırmanız ve bu şekilde hayatınıza devam etmeniz sizi tehlikeye sokabilir. Egosunun tatmin olmadığı bir an da gözünü bile kırpmadan başka bir ilişkiye geçiş yapma planları içerisine girebilir. Tahmin etmediğiniz bir zamanda ise başrolü kimseye vermeden yanına figüran bulur.

8. Kova (21 Ocak – 18 Şubat)

Kova burcu geleneksel dayatmalara ve toplum tarafından kabul görülmüş konulara tahammül edemez. Özgürlüğünü kolay kolay kimseye teslim etmez, karşısındaki insana tutamayacağı sözler verip ilişkinin boyutunu duygusallığa sürüklemez. Mevcut olan ilişkisinde ki sevgilisini zaten arkadaş gibi görür, bu yüzden aşkla alakalı bir olayı da yoktur. Hayatına tek bir kişi alıp onun etrafında dönmeyi tercih etmez. Arkadaşlık ve aşk onun için aynı şeydir. Her zaman daha iyi bir alternatif varsa kendini tutamaz.

9. Oğlak (22 ARalık – 20 Ocak)

Oğlak burcu için aldatma konusunda asla ve asla kesin konuşamayız. Kesin aldatır diye yaklaşırsak bunun olmadığını görebiliriz. Aldatmaz olarak yaklaşırsak da yalancı olarak ortaya çıkarız. Oğlak tamamen kendi koşullarına bağlı karşısındaki kişinin tavırlarına bağlı bir şekilde hareket etmeyi tercih eder. Mevcut olan ilişkide aradığını bulamazsa sahip olduğu istekleri karşılayacak olan kişilere yönelir ve aldatmayı gayet tercih eder.

10. Yengeç (22 Haziran – 22 Temmuz)

Yengeç burcu aldatmayla hemen hemen alakası olmayan bir burçtur. Aldatma potansiyeli oldukça düşük olduğu için heyecan verici duyguların gidişatına kendini kaptırmaz. Ait olduğu yerde kalmayı ve karşısındaki insana ait olmayı seçer. Yengeç Burcu’nun ilişkisinde şefkat yoksunluğu, sevgi eksikliği veya gelecek kaygısı gibi durumlar ortadaysa buna asla dayanamaz. Her ne kadar ilişkisinde kendini var etmeye çalışsa da standardın dışına çıkıldığı an çizgisini çeker.

11. Başak (23 Ağustos – 22 Eylül)

Başak Burcu, listemizdeki aldatmayan burçların başını çeker. Hayatında mükemmeli aradığı için ve kusurları olan bir kişi kaldıramayacağı için tanımadığı bir insanı aldatma dahil olsa hayatına sokmayı tercih etmez. Takıntılı ve eleştirel yapısı sayesinde kolay kolay karşına çıkan kimseyi de beğenmez. Aldatma konusu onun için gerekli olan bir durum değildir, ayrılmadan başka biriyle birlikte olmayı düşünmez.

12. Boğa (21 Nisan – 20 Mayıs)

Boğa burcu kolay kolay aldatmaz. Kendi düşünce ve ideallerinden çıkmayan bir burç olarak karşımıza çıkar. İlişkisinde her ne kadar problemleri olsa da, aldatmaya ciddi anlamda direnir. Kendini var edemediği ve mutlu olmadığı bir ilişki zaten yaşamaz. Bu yüzden aldatma taraftarı değildir. Korkusu asla aldatmaktan değil, konfor alanının bozulmasınından kaynaklanmaktadır. Fazla duygusallığa veya aşka kendini kaptırmaz, sevgisi biterse ayrılır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.