Balık Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

5.649
Balık Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

29 Kasım 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Neptün, ileri hareketine başlayacak ve kendinizi geliştirmek için yeni eğitimler alacak ve edindiğiniz bilgileri iş hayatınız için olumlu bir şekilde kullanabileceksiniz. Geçmişte edinmiş olduğunuz bir hobiden de yaratıcılığınızı kullanarak maddi kazanç elde edebilirsiniz. Evinizin içerisinde yapacak olduğunuz değişimler sizi ruhsal olarak iyi gelecek ve kendinize rahat bir çalışma ortamı sağlayabileceksiniz.

Balık Burcu 2020 Sonbahar Aşk Yorumu

19 Aralık 2020 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Jüpiter, Kova burcuna geçiş yapacak ve partnerinizin size karşı aşırı düşkün tavırlarından sıkılabilirsiniz. Siz biraz daha özgür kalmak ve kendi başınıza kararlar almak istiyorsunuz fakat partneriniz bu durumu anlamadığı için size nefes alacak bir ortam yaratmıyor olabilir. İlişkisi olmayan Balık burçları ise bu dönemde ilişkilere karşı bakış açınız değişebilir. İmkansız olarak gördüğünüz bir ilişki hayalinin o kadar da zor olmadığını fark edeceksiniz.

Balık Burcu 2020 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

16 Ekim 2020 tarihinde yaşayacak olan Terazi burcundaki Yeni Ay sizi aile içerisinde bir belirsizliğe doğru itebilir. Aileniz size bugüne kadar destek vermiş fakat bu dönemde kendi ayaklarınızın üzerinde durmanız için geri adım atabilirler. Sorunlarınızla olgun bir şekilde baş etmeniz gerekecek ve bu süreçte alacak olduğunuz kararlar hem sizin hem yakın çevrenizin hayatında ciddi değişimlere neden olabilir. Yakın bir arkadaşınızın size ihtiyacı olacak ve acil bir şekilde iletişime geçmek isteyecek.

Balık Burcu 2020 Sonbahar Sağlık ve Kariyer Yorumu

29 Eylül 2020 tarihinde Satürn Oğlak burcunda ileri hareketine başlayacak ve iş hayatınız ile ilgili yeni bir dönemin adımlarını atabilirsiniz. Daha önce sorumluluğunu üstlenmiş olduğunuz bir projede başarısız olduysanız bunun üzerine tekrar düşünmek isteyebilirsiniz. Aynı hataları yapmamak için daha çok çaba sarf edeceksiniz ve bu yolda giderek kariyerinizde istediğiniz yere gelebileceksiniz. Sağlık sorunlarınıza yeni bir bakış açısı edineceksiniz ve uygulayacağınız yöntemler oldukça etkili olacak.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.