Balık Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

5.815
Balık Burcu 2021 Yıllık Burç Yorumu

Geçen sene Satürn ve Jüpiter size hem maddi hem de manevi anlamda çok güzel öğretiler verdi. Bu sene edinmiş olduğunuz bu birikimler sayesinde içsel olarak kendinizi daha olgunlaşmış hissedeceksiniz.

2021 yılında iş hayatınız ile ilgili bazı olumsuzluklarla karşılaşabilirsiniz fakat uzlaşmacı yapınız sayesinde karşınızdaki insanları kendi tarafınıza çekileceksiniz.

Maddi açıdan şanslı bir yıl olacak birikiminize ekstra katkı sağlayacaksınız.

Bu yıl en çok enerjinizi aşk hayatınıza vereceksiniz. Geçen yıl yaşamış olduğunuz duygusal kırgınlıkları tamir edeceksiniz ve daha köklü bir ilişkiye adım atacaksınız.

İlişkizi olmayan balık burcu 2021 genelinde doğru insanlarla tanışmak adına fırsatlar sizi bekliyor.

Neptün gezegeni bu yıl sağlığınızı biraz olumsuz etkileyebilir bu yüzden beslenmenize ve kilonuza özen gösterin.

Balık Burcu 2021 Aşk, Evlilik ve İlişkiler Yorumu

13 Ocak 2021 tarihinde Yeniay gerçekleşecek, sosyal çevreniz ve arkadaşlarınız bundan etkilenebilir. Birlikte kararlar alacağınız insanlar var grup şeklinde yolculuğa çıkabilirsiniz.

28 Ocak 2021 tarihinde Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. Dolunay sayesinde ikili ilişkilerinize daha özen göstereceksiniz. Yine de belli başlı sorunlara açık olmaya çalışın.

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür retroya başlayacak. daha önceden yaşamış olduğunuz sorunlar varsa bunlarla tekrar yüzleşmek zorunda kalabilirsiniz.

1 Şubat 2021 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. Çevrenizdeki insanlardan kendinizi soyutlamak isteyeceksiniz ve  biraz yalnız kalmanın doğru olduğunu düşüneceksiniz. Geçmişteki yaşamış olduğunuz aşk ilişkileriniz tekrar gündemimize gelebilir. Sizin ya da bir başkasının gizli saklı yaşadığı bir ilişkisi varsa bu açığa çıkabilir.

15 Şubat 2021 tarihinde Yeniay gerçekleşecek. Yeni Ay da kendi içinize çekileceksiniz ve bilinçaltınızda sizi rahatsız eden konulara odaklanmaya çalışacaksınız.

27 Şubat 2021 tarihinde Dolunay yaşanacak, hayatınızda ki insanlarla daha çok zaman ayırmayı tercih edeceksiniz. Aile içerisinde veya evinizin içerisinde daha çok zaman geçirerek keyif alacaksınız.

9 Mayıs 2021 tarihinde Venüs İkizler burcuna geçiş yapacak. Kardeşlerinizle paylaşımınızı arttırabilirsiniz. Uzak bir yerden yatıya misafir gelebilir.

23 Mayıs 2021 tarihinde Satürn retro raketinde başlıyor. Bu yüzden ilişkinize biraz dikkat etmelisiniz. Sizin dışınızda gelişen bazı sorunlar ortaya çıkabilir, partnerinizi dinlemeye çalışın.

30 Mayıs 2021 tarihinde Merkür retroya başlıyor. Evinizin içerisinde değişiklik yapmak istiyorsanız veya ev alım satım gibi bir düşünceniz varsa bunu biraz daha ertelemeniz en iyisi olacaktır.

10 Haziran 2021 tarihinde Güneş Tutulması gerçekleşecek. Ailenizle birlikte karar alacaksınız ve bunları bir an önce hayata geçirmek isteyeceksiniz. Geçmişte yarım kalmış konular varsa bunları tamamlamak isteyebilirsiniz.

22 Haziran 2021 tarihinde Merkür retro raketi bitecek ve aile içerisindeki sorunlar yavaş yavaş kendini geride bırakacak.

24 Haziran 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek, arkadaşlarınız ve sosyal ilişkileriniz bu dolunaydan etkilenebilir. Çevrenizdeki insanlarla iletişiminizde bazı kopuklukları olacak bu yüzden gerginliğiniz artabilir.

25 Haziran 2021 tarihinde yönetici gezegeniniz olan Neptün retro hareketine başlıyor kişisel olarak hayata dair hedefleriniz varsa bunlar da biraz daha dikkatli olmanız gerekebilir.

10 Temmuz 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek ve bu sizin aşk hayatınızda etkili olacak. Çocuklarınız varsa onların kariyerleri ile ilgili bir planlama yapmak isteyebilirsiniz.

11 Temmuz 2021 tarihinde Merkür sizin aşk ve çocuklarınız ile ilgili konuları etkileyecek. Partnerinize kendinizi daha açık bir şekilde ifade etmek isteyeceksiniz. Bu yüzden onunla güzel bir iletişim kuracaksınız. Çocuğunuz yok ise çocuk yapmak isteyebilirsiniz ve bunun için de bir konuşma gerçekleştirebilirsiniz.

11 ağustos 2021 tarihinde Merkür, ikili ilişkilerinizi etkileyecek. Sorunlarınız varsa bunların üzerine durmalı ve çözüm yolları aramaya çalışmalısınız.

10 eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak. İlişkilerinizde beklemediğiniz bir güzellik sizinle olacak. Uzun zamandan beri hayalini kurduğunuz bir olayı partnerinizle gerçekleştireceksiniz.

15 Eylül 2021 tarihinde Mars Terazi burcuna geçiş yapıyor. Çevrenizdeki insanlarla daha çok zaman geçireceksiniz. Kişisel sorunlarınızdan ötürü onlardan destek isteyebilirsiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde Dolunay yaşanacak, evinizin içerisinde değişiklik yapmak istediğiniz yerlere odaklanacaksınız. Partnerinize söylemediğiniz sorunları gün yüzüne çıkarmak isteyebilirsiniz.

6 Kasım 2021 tarihinde Merkür Akrep burcuna geçiş yapacak, Akrep burcunda rahat hissetmediği için sizin sosyal ilişkileriniz olumsuz da etkileyebilir. Bu yüzden kendinize uygun arkadaş bulmakta zorluk yaşayabilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek. Yakın çevreniz ile ilgili konularınız ön planda olacak. Size ihtiyacı olan bir kişinin yanında duracaksınız.

19 Aralık 2021 tarihinde Dolunay yaşanacak. Ailenizin içerisinde yeni bir iş kurmak isteyen varsa ona güzel fikirler verebilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs retro hareketine başlıyor. Bu yüzden ikili ilişkilerde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. İlişkinizin ne kadar sağlam olup olmadığını Bu süreçten sonra göreceksiniz.

Balık Burcu 2021 İş, Para ve Kariyer Yorumu

13 Ocak 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek işiniz ile ilgili çevrenizden destek almak isteyebilirsiniz. Fakat sizi yanlış yönlendiren bir kişi ile karşılaşacaksınız.

28 Ocak 2021 tarihinde Aslan burcunda Dolunay yaşanacak. İş hayatınızda daha dikkatli olmanız gerekebilir, beklenmedik bir para transferi gerçekleşebilir.

30 Ocak 2021 tarihinde Merkür retroya başlayacak. İşle alakalı konularda iletişim sıkıntısı yaşayabilirsiniz. Sizinle laf dalaşına girmek isteyen kişilerden uzak durmalısınız.

1 Şubat 2021 tarihinde Venüs Kova burcuna geçiş yapacak. Yakın çevrenizle ilgili konularınız daha ön plana çıkacak. Güvendiğiniz bir insan ile ortak bir iş yapmak istiyorsanız yeni bir başlangıç içerisine gireceksiniz.

11 Şubat 2021 tarihinde yaşanacak olan Yeni Ay ile birlikte karşınıza çok güzel bir fırsat çıkabilir ve bu da kariyeriniz de bir dönüm noktası oluşturabilir.

27 Şubat 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay ortaklıklı işlerinizi etkileyecek. Önemli kararlar almayın.

13 Mart 2021 tarihinde sizin burcunuzda Yeni Ay oluşacak. Hayatınız ile ilgili yeni girişimler başlatabilirsiniz ve çevrenizdeki insanlardan bu yönde destek göreceksiniz.

4 Nisan 2021 de Merkür para ile ilgili durumlarınızı etkileyecek. Finansal açıdan zorlandığınız hissettiğiniz konular varsa buralara biraz daha dikkat etmelisiniz. Çözüm yolları bulmaya çalışacaksınız.

12 Nisan 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay, para ile konuları ön plana çıkarabilir. İlişkilerde maddiyattan dolayı sorunlar yaşayabilirsiniz.

27 Nisan 2021 tarihinde yaşanacak olan Dolunay İş hayatınızda bazı yavaşlamalara neden olabilir. Yapacak olduğunuz projelerin üzerinden iki kez geçmek oldukça faydalı olacaktır.

11 Mayıs 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek, bu sizin iş ve kariyer alanınızda etkili olacak. Karşınıza çıkacak olan şanslar var bunları ailenizle birlikte en iyi şekilde değerlendirmeye çalışacaksınız. Yeni bir iş kurabilirsiniz.

14 Mayıs 2021 tarihinde Jüpiter Balık burcuna geçiyor, şans sizinle birlikte olacak fakat yeni bir iş için atak yapmazsanız olduğunuz yerde durmaya devam ederseniz.

26 Mayıs 2021 tarihinde tam Ay Tutulması gerçekleşecek, kariyer ve iş alanlarınız da daha çok etkili olacak. Hızlı kararlar alıp ani geçişler yaşayabilirsiniz.

20 Haziran 2021 tarihinde Jüpiter retro hareketine başlıyor. Bu hareket sizin karşınıza çıkacak olan fırsatlar da bazı aksaklıklar ortaya çıkarabilir.

24 Haziran 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Dolunay iş hayatınızı olumlu bir şekilde etkileyecek. Yaratıcılığınız oldukça artacak ve yeni kalkışacak olduğunuz projelere farklı bir bakış açısıyla yaklaşacaksınız.

24 Temmuz 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek ve sizin görmezden geldiğiniz konuları çevrenizdeki İnsanlar tekrar karşınıza çıkarabilir. Fakat siz yine de bu iş problemleri ile uğraşmak istemeyebilirsiniz.

8 Ağustos 2021’de Aslan burcunda Yeni Ay oluşacak, iş hayatınız ile ilgili önemli bir gerçeği kabul etmeniz gerekebilir. Yeni bir iş başvurusunda bulunmak istiyorsanız elinizi çabuk tutmalısınız.

22 Ağustos 2021 tarihinde Kova burcunda Dolunay yaşanacak. İş konularında daha kırılgan olabilirsiniz. Geçmişte yaşamış olduğunuz bir olumsuzluk yüzünden, yeni bir projeyi ele almakta zorluk yaşayabilirsiniz. İş ortamından memnun değilseniz, işinizi sonlandırmak isteyebilirsiniz.

10 eylül 2021 tarihinde Venüs Akrep burcuna geçiş yapacak ve burada kendiNi rahat hissetmeyeceK. Venüs’ün Tedirgin olması yüzünden siz de İş hayatınızda kendinizi kontrol etmekte zorluk yaşayabilirsiniz.

21 Eylül 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek, maddi konularınızı ön plana taşıyacak. Uzun zamandan beri ödemeniz gereken bir borcunuz varsa rahatlıkla ödeyeceksiniz.

27 Eylül 2021 tarihinde Merkür retro hareketine başlayacak. Bu yüzden para ile ilgili konulara biraz daha dikkat etmelisiniz. Kefil olmanız gereken veya sizden borç isteyen kişilere karşı daha temkinli davranın.

6 Ekim 2021 tarihinde Terazi burcunda Yeni Ay gerçekleşiyor. Bununla birlikte eşinizin veya ailenizin ortak para kaynaklarında bazı gerilimler ortaya çıkabilir. Zaman içerisinde çözeceksiniz.

18 Ekim 2021 tarihinde Merkür ve Jüpiter retro hareketleri son bulacak. Finansal durumlarınızı düzelteceksiniz. Almanız gereken paralar varsa buralarda hızlanmalarla karşılaşacaksınız.

20 Ekim 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek, maddi anlamda gelişmeler yaşayacaksınız. İlişkiniz varsa partnerinizin maddi açıdan bazı önemli kararlar alması gerekebilir.

5 Kasım 2021 tarihinde Yeni Ay gerçekleşecek. Yurtdışı ile bağlantılı veya medya ile bağlantılı işleriniz varsa beklenmedik bir sorun ortaya çıkabilir dikkatli olmalısınız.

6 Kasım 2021 tarihinde Merkür Akrep burcuna geçiyor. İşiniz nedeni ile seyahate gitmek zorunda olduğunuz bir yer varsa bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz ve erteleyebilirsiniz.

19 Kasım 2021 tarihinde parçalı Ay Tutulması gerçekleşecek. Sosyal ilişkilere daha dikkat etmelisiniz. Fakat sizi her anlamda destekleyen bir kişinin de farkına varacaksınız.

4 Aralık 2021 tarihinde tam Güneş Tutulması gerçekleşecek, işiniz ile ilgili sorunları ortadan kaldıracak. Güzel sonuçlar elde edeceğiniz bir tutulma ile karşılaşacaksınız.

13 Aralık 2021 tarihinde Mars sizin iş ve kariyer ile ilgili kollarınızın üzerinde olacak. Daha hırslı ve mücadeleci davranacaksınız. İşyerinizde rekabet varsa bunu kafanıza takmadan ilerleyeceksiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek, işlerinizde bazı gecikmeler ile karşılaşabilirsiniz. Bu yüzden yerine getirilmesi gereken şeyleri aksatabilirsiniz.

19 Aralık 2021 tarihinde Venüs retroya başlıyor, işyerindeki sorunların üzerinde durmak istemeyeceksiniz.

29 Aralık 2021 tarihinde Jüpiter sizin burcunuzda geçiş yapacak çok şanslı bir döneme giriyor olacaksınız. 12 yılda bir gelecek olan bu şans sizinle olacak. Hayatınız ile ilgili birçok önemli kararı bu dönem içerisinde alabilirsiniz.

Balık Burcu 2021 Sağlık Yorumu

28 Ocak 2021 tarihinde Aslan burcunda Dolunay gerçekleşecek. Sağlığınız ile ilgili konulara ekstra dikkat etmeniz gerekecektir.

11 Haziran 2021 tarihinden itibaren enerjinizi sağlığınızın dışında başka bir şeye odaklayacaksınız ve bu yüzden bazı rahatsızlıklarla karşılaşabilirsiniz.

27 Haziran 2021 tarihinde sağlık alanında güzel gelişmeler yaşayacaksınız. Dış görünüşünüz sizi  rahatsız ediyorsa biraz daha yemek yememeye ve sağlıklı beslenmeye dikkat etmelisiniz.

22 Temmuz 2021 tarihinden itibaren sağlığınız ile ilgili sorunlarınız ön plana çıkacak. Fiziksel olarak sizi yoran şeylerden uzak durmaya çalışmalısınız aksi takdirde hastası olabilirsiniz.

24 Temmuz 2021 tarihinde Dolunay gerçekleşecek uzun zamandan beri devam eden kronik rahatsızlığınıza güzel bir çözüm yolu bulabilirsiniz.

8 Ağustos 2021 tarihinde Aslan burcunda Yeni Ay gerçekleşecek, sağlığınız ile ilgili konular ön planda olacak. Günlük hayatınızda sağlığınızı tehlikeye sokan davranışlarınız varsa bunları gözden geçirmelisiniz ve en aza indirgemeye çalışmalısınız.

28 Ağustos 2021 tarihinde duygusal anlamda daha hassas olabilirsiniz. Bu yüzden psikolojik olarak kendinizi iyi hissetmeyeceksiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.