Balık Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

13.834
Balık Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

Balık Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatı dış ortamlardan etkileniyor. Sosyal hayatınız son derece aktif ve yeni aktivitelerle gündeme geliyor. Bu durum özel hayatınızı biraz ihmal etmenize neden oluyor. İş dolayısıyla çıkacağınız seyahatlerle ilgili partnerinizle anlaşmazlığa düşebilirsiniz. Bekar balıklar ise bu ay çıkacakları seyahatlerde, heyecan dolu etkileşimlerle karşılaşıyorlar. İş hayatınızın zirvede oluşu, aşk hayatınızı gölgede bırakıyor. Evli balık burçları bu durumdan, her ne kadar istemeseler de olumsuz etkileniyorlar. Anlaşmazlıklarınızda, sevdiğinize karşı acımasız eleştiriler yapmamaya çalışın. Verdiğiniz sözleri ve aldığınız kararları unutmayın. 14 Kasım dolunayı sizi de biraz geriyor. Alacağınız kararları 19 Kasım sonrasına ertelemenizde yarar var.

Kasım Ayı Balık Burcu Aşk Hayatında şartlarını ve sınırlarını belirliyor. Bazı balıklar bencil ve acımasız davranabilirler. İlişkisi olanlar, ilişkisinin memnun olmadıkları tarafları için partnerini baskı altına alabilirler. Kendine güvenen ve maddi anlamda güç kazanan balıklar, yolunda gitmeyen aşk hayatlarına son verebilirler. Mükemmel aşkı aramakta ısrar eden bekarlar ise, Kasım ayına geçici ilişkilerle son veriyorlar. Yakın çevrenizle bir araya geldiğinizde etkili davranışlar sergiliyorsunuz. Çekiciliğiniz ve mütevaziliğiniz karşı cinsi fazlasıyla etkiliyor. Karşınıza çıkan yeni aşk fırsatlarına hemen cevap vermektense, zaman tanımayı tercih ediyorsunuz. Sizin bile bile canınızı yakan birine, uzun süredir vermek istediğiniz cevabı, ay sonuyla birlikte katılacağınız özel bir davette veriyorsunuz. İlişkisine değer veren balıklar Kasım ayında daha dikkatli olmalılar.

Balık Burcu Kasım Ayı Yorumu

Balık Burcu Kasım Ayı Yorumu

BALIK Burcu Kasım 2016 tarihinde yeteneklerine ve hislerine güvenerek hareket ediyor. 2016 yılı boyunca başarı sizden yana oldu. Ve yıl sonuna kadar da bu devam edeceğe benziyor. Yine şanslısınız balık burçları.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.