Balık Burcu Nisan Ayı Yorumu

26.369
Balık Burcu Nisan Ayı Yorumu

Balık Burcu 2016 Nisan ayı iş, kariyer konusunda oldukça şanslı. Yeni işler, fırsatlar ve yatırımlarla dolu bir ay sizi bekliyor. Özel hayatınızda kısa süreli hassasiyetler oluşsa da, öz güveniniz sayesinde her şeyi yoluna koyuyorsunuz. Bol bol sosyal ortamlara gireceğiniz Nisan ayında arkadaşlık ilişkileriniz de kuvvetleniyor. Bu dönemde enerjinize dikkat etmelisiniz. Zira sizi aşan bir koşuşturma içine giriyorsunuz. Gelen baharla birlikte alerjik durumlar ortaya çıkabilir. Sağlığınızı korumak için beslenme alışkanlıklarınızı gözden geçirmenizde fayda var. Eğitim konusu sizin için son derece önemli. Çocuğu olan balıklar, onlara daha yararlı olabilecek yeni eğitim alanları arayışı içindeler.

Nisan 2016 Balık Burcu aşk ve ilişkilerinde olumlu bağlar kuruyor. Ayın ilk haftasında aile ortamında yaşanabilecek bir gerilim kısa süre içinde tatlıya bağlanıyor. Kendinizi ve duygularınız rahat ifade edebileceğiniz bir dönemdesiniz. Bunu her konuda iyi değerlendirebilirsiniz. Duygusal konularda aceleci ve fevri davranmamanız yararınıza olacaktır. Ay sonunda bir çılgınlık yapıp sevdiğinizle veya arkadaşlarınızla geziye çıkabilirsiniz.

Nisan ayı Balık Burcuna iş, kariyer anlamında önemli fırsatlar sunuyor. Dikkat etmeniz gereken Nisan ayının ilk haftası, kararlarınızı ertelemenizi tavsiye ediyoruz. Sonraki haftada yeni anlaşmalar ve yüksek kazanç sizlerle olacak. Bu ay sonuna doğru ve ötesinde kariyerinizde bir üst seviyeye ilerliyorsunuz. Kuracağınız güçlü bağlar neticesinde yeni yatırım alanları keşfediyorsunuz. Dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de kararlarınızı alırken yanlış yönlendirmelerden etkilenmemenizdir. Burcunuz bu ay, size ne yapmanız gerektiği konusunda en doğru hisleri sunuyor, hislerinize güvenin.

Balık Burcu Nisan ayında eğitim alanında çocukları konusunda son derece etkili davranıyor. Sonuç olarak ertelenen eğitimin ileride sıkıntılı durumlara mahal verebileceğinin farkındasınız. Yaşamınızdaki yoğunluktan dolayı yaşayabileceğiniz stres zaman zaman baş ağrılarına sebep olabilir. Uyku düzeninize dikkat etmelisiniz.

Astrolog Derya Atak

balik-burcu-bahar-fali

Balık Burcu Bahar Yorumu

Balık burcu, 2016 yılı bahar aylarında iş ve kariyer konusunda yükseliyor. Yeni ortaklıklar ve tekliflerin karşılarına çıkacağı bir döneme giriş yapıyorlar. Bu dönemde balıkların aşk yaşamlarında dalgalanmalar olsa da, öz güvenleri sayesinde istediklerini elde ediyorlar. Bahar ayı, balık burcunu hem iş, hem de özel yaşamı konusunda yüksek tempoda olmak zorunda bırakabilir. Bu nedenle sağlığa dikkat diyoruz!
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.