Başak Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

23.618
Başak Burcu Kasım 2016 Aşk Yorumu

BAŞAK Burcu Kasım 2016 Aşk Hayatında yoğun iletişim trafiği söz konusu. Akrabalar, eş, dost ve çocukların da dahil olacağı iletişim içinde belli başlı konulara çözüm aranıyor gibi. Çevrenizin ve güvendiğiniz insanların düşüncelerine önem veriyorsunuz. Evli başakların hayatlarında bu ay farklı durumlar gelişebilir. Eşlerle bugüne kadar yaşanan problemler alevlenirken devreye hiç ummadık kişiler girebilir. Başaklar Kasım ayında enerjiye ihtiyaç duyacaksınız. Bazı sorumlulukları almak istememeniz ve hakkınızı aramanız bazılarının canını sıkıyor. Eşini seven başaklar ise eşleriyle birlikte hareket ederek herkesi mağlup ediyor. Güven problemi yaşanan evlilikler ise bitme noktasına geliyor. Bu durumda iyi karar vermeli, hırslarınıza yenilmeden hareket etmelisiniz.

Kasım Ayı Başak Burcu Aşk Hayatında açık ve net. Duygu ve düşüncelerinizi karşı cinse rahatlıkla ifade edebiliyorsunuz. Bu da daha fazla hata demek oluyor. Biraz da karşınızdaki insanın düşünce yapısı önemli tabi. Bu nedenle ölçüyü kaçırmamaya dikkat etmelisiniz. Yeni ilişki arayanlar için kritik noktalar söz konusu. Aşka olan mantıksal yaklaşımınız, yanlış anlamalara sebep olabilir. Karşı tarafa garantici ve çıkarcı gelebilecek tutumlar sergileyebilirsiniz. Sizin temiz kalbinizi ve açık sözlerinizi art niyet olarak algılayabilirler. Ay sonuna doğru kendinize daha fazla zaman ayırıyor ve yaşam alanınızı güzelleştirmek için uğraşıyorsunuz. Ani gelişen bir seyahate çıkabilir, uzun zamandır görmediğiniz sevdiklerinizi görebilirsiniz. Kasım ayı biterken enerjiniz yükseliyor.

Başak Burcu Kasım Ayı Yorumu

Başak Burcu Kasım Ayı Yorumu

BAŞAK Burcu Kasım 2016 iş, kariyer hayatında yeni kazanç kapıları söz konusu. Enerjiniz yükseliyor ve mutluluğunuz başarınızla doğru orantılı şekilde artıyor. Kasımda şans başaktan yana. Bu ay tüm sorunları çözüme…
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.