Başak Burcu Nisan Ayı Yorumu

38.495
Başak Burcu Nisan Ayı Yorumu

Başak Burcu 2016 Nisan ayında diğer insanlar üzerinde oldukça etkili. Bu yılın en kritik ayı içindesiniz. Aklınızdan geçen, gerçekleştirmek istediğiniz ne varsa harekete geçmek için doğru zaman. Endişelerinizi ve gelecek kaygınızı bir tarafa bırakmalısınız. Özel yaşamınızda kendinizi güvende hissetmeseniz de, yakın zamanda bu konu hakkında da şans sizden yana. Birlikteliği olan başak burçları ilişkisine devam edip etmeme konusunda karar vermek zorunda kalabilir. Hayatınızın tam olarak istediğiniz şekilde ilerlemiyor oluşu canınızı sıkmasın. Bunun için doğru adımlar attığınızda her şey istediğiniz gibi olacak. Stres ve sıkıntı yaparsanız sağlığınız olumsuz şekilde etkilenecektir. Diyetinize önem verin, spor yapmaya gayret edin.

Nisan 2016 Başak Burcu aşk beklentisi içinde. Sevmek ve sevildiğini hissetmek istiyor. Nisan’ın sonuna kadar kendine ve karşısındaki kişiye bu konuda şans tanıyacak. Bazı şeylere devam edip etmeme konusunda uzun zamandır kararsızsınız. Başkalarının etkisi ve baskısı altında kalmadan yaşamınıza yön verebilmek için ihtiyacınız olan sadece biraz cesaret. Karşınıza çıkabilecek sorunlarla baş edip edemeyeceğiniz konusu sizi endişelendiriyor. Sonuç itibariyle burcunuzdan Nisan ayı sonlarına doğru mutluluk sinyalleri yayılıyor.

Nisan ayı Başak Burcuna iş, kariyer ve para konusunda şans tanıyor. Bu ayın 2. döneminde para ve maneviyat konuları arasında tercih yapmak zorunda kalabilirsiniz. Maddi durumunuz her şekilde iyiye gidiyor. Özel hayatınız nedeniyle işlerinize bir süre konsantre olmakta zorlanabilirsiniz. Gereksiz harcamalardan kaçınarak, geleceğiniz için yatırım yapmak istiyorsunuz. İş konusundaki ortaklıklarınız güçlenirken, özel hayatınız nedeniyle yer değişikliği yaşama ihtimaliniz sizi biraz sarsabilir. Her ne olursa olsun işinizi ve kariyerinizi ilerletmek niyetindesiniz.

Başak Burcu Nisan ayında eğitim alanında da önemli fırsatlar yakalıyor. Ancak değerlendiremeyebilirsin. Çünkü eğitimden önce halletmeniz gereken şeyler olduğunu düşünüyorsunuz. Zaman zaman içine düştüğünüz karamsarlık tansiyon ve kan şekeri sorunlarınızı tetikleyebilir, aman dikkat. Beslenmenizi ve uyku düzeninizi ihmal etmeyin.

Astrolog Derya Atak

basak-burcu-bahar-fali

Başak Burcu Bahar Yorumu

Başak burcu, 2016 yılı bahar aylarında aşk, iş ve kariyer anlamında fazlasıyla etkili. Başaklar için oldukça şanslı bir dönem. Aile ve ev konularına daha fazla yöneleceğiniz bu zamanlarda, emlak-arazi ve mal sahibi olma yolunda da adımlar atıyorsunuz. Başak burcu 2016 bahar ayında bitişlere ve yeni başlangıçlara imza atıyor.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.