Kadınlar Duysun

Böcek ve Kemirgenlerden Nasıl Kurtuluruz?

12.09.2018
231
Böcek ve Kemirgenlerden Nasıl Kurtuluruz?

Kemirgen ve Böcek İlaçlama işleminde en önemli unsurlar hiç şüphesiz yer ve zamandır. İlaçlanacak bölgeler tanınıp belirlendikten sonra, uzman ekipler kısa bir süre içerisinde bölgeye giderek alana müdahale etmektedir. Haşere sorunu yaşanmakta olan bölgeye ne kadar geç gidilirse böcek sayısı o kadar artacağından acil müdahale edilmesi gerekmektedir.

İnsanlar; evlerde, mutfaklarda, iş yerlerinde, okullarda, hastanelerde, otellerde, alışveriş merkezlerinde ve diğer yaşam alanlarında bu böcek ve haşereleri görmek istemezler. Haşere ve kemirgenler her alana kolaylıkla girip çıkabilir, yiyeceklerin ve içeceklerin üzerinde dolaşabilirler. Bu hem mide bulandırıcı hem de sağlık açısından oldukça tehlikelidir. Haşereler ve kemirgenlerle mücadele insanların kendi başına yapabileceği bir iş olmadığı gibi onlardan kurtulmak da son derece zordur.

İstanbul’un Avrupa ve Anadolu Yakasındaki her yerine acil ve hızlı bir şekilde ulaşan İstanbul Böcek İlaçlama şirketi, tüm haşere sorunlarınıza çözüm olacaktır. İstanbul’un en kaliteli ve en güvenilir böcek ilaçlama şirketi olan İstanbul Böcek İlaçlama firması; bahçe, ev, bodrum, çatı, sığınak, hastane, yemekhane, ofis, lokanta, restoran, kafe vb. iç ve dış mekânları güvenle ilaçlatabilir ve bu haşere sorularından kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

İstanbul Böcek İlaçlama fiyatları hakkında bilgi almak isteyenler hemen https://bocekilaclamaist.com/ adresini ziyaret edebilirler.

Haşere İlaçları ve Haşerelerden Kurtulma Yolları

Haşere ve kemirgenlerle mücadele gerçekten son derece zor bir durumdur. Son derece hızlı bir şekilde üreyerek yaşam alanlarını sararlar. Çok hızlı hareket eden haşereler, insanları korkutan, ürküten ve tiksindiren hayvanlar arasında bulunmaktadır. İnsanlar bu haşere ve kemirgenlerle kendi başlarına mücadele edemezler çünkü kullandıkları ilaçlar basittir ve haşereleri yok etmeye yetmez.

Bu nedenle mücadelenin işinin ehli uzmanlar tarafından sürdürülmesi ve güvenilir, kalıcı, çözüm odaklı ilaçların kullanılması gerekmektedir. Sağlık Bakanlığından onaylı Bayer marka ilaçları kullanan İstanbul Böcek İlaçlama, alanında gerçekten güvenilir bir firmadır. Günümüzde en sık kullanılan haşere ilaçlama yöntemleri ise aşağıdaki gibidir.

Kokusuz İlaçlama

Kokusuz ilaçlama, mutlaka ziraat mühendisleri tarafından hazırlanmalı ve işinin ehli kişiler tarafından uygulanmalıdır. Su bazlı bir ilaç olan kokusuz haşere ilaçları; buharlama ya da sisleme yöntemiyle uygulanmaktadır. İnsanların dışarı çıkmasına veya camların kapatılmasına gerek duyulmamaktadır. Fakat yarım saat ya da bir saat camlar kapatılıp dışarıda beklendiğinde de hiçbir sorun ortaya çıkmayacaktır.

İlaçlama yapılırken yiyecek, içecek, tabak- çanak gibi nesneler dışarıda bırakılmamalıdır. Eğer bu eşyalar ilaca maruz kalmışsa yiyecekler kesinlikle atılmalı ve tabak çanak gibi nesneler iyice yıkanmalıdır. Kokusuz ilaçlama püskürtme yöntemi ile yapıldığı için bu noktalara dikkat etmeliyiz. Bu ilaçlama yöntemi gerçekten son derece etkili bir haşere ilaçlama yöntemidir.

Kokulu İlaçlama

Kokulu ilaçlama sıvı halde bulunan ve püskürtme yolu ile uygulanan bir ilaçlama yöntemidir. Son derece etkili ve öldürücü olan kokulu haşere ilaçları, Sağlık Bakanlığından onaylıdır. Bu uygulama; işinin uzmanı kişiler tarafından uygun giysiler ve maske takılarak yapılmalıdır. Kesinlikle kokulu ilaç uygulanan mekân 5-6 saat terk edilmelidir ve açıkta hiçbir yiyecek maddesi, mutfak eşyası, kıyafet vb. eşyalar bırakılmamalıdır. Bu süre dolduktan sonra ilaçlanan mekân en az 2 saat havalandırılmalıdır. Kokulu ilaçlama oldukça etkili ve kesin bir yöntemdir.

Jel İlaçlama

Jel ilaçlama; Sağlık Bakanlığından onaylı, insan sağlığına ve evcil hayvanlara zarar vermeyen bir ilaçlama yöntemidir. Hamam böceklerini ve diğer haşere türlerini yuvalarında öldüren etkili bir yöntemdir. Jel ilaçları yiyen böcekler, yuvalarına giderek orada ölürler. Yuvadaki diğer böcekler de ölen böcekleri yiyerek ölürler.

Jel ilacın kokusu sadece böcekleri rahatsız etmektedir. Özel kutularda olduğu için insanlar kullanmak istedikleri her yere rahatça jel ilaçlardan koyabilirler.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...