Boğa Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

6.380
Boğa Burcu 2020 Sonbahar Yorumu

Yönetici gezegeniniz olan Venüs 2 Ekim 2020 tarihinde Başak burcuna geçiş yapacak ve hayatınızda ki olayların gidişatı illa ki mükemmel olmak zorunda değil. Kendinizi biraz rahat bırakarak esnek olmaya çalışmalısınız. Yönetici gezegeniniz olan Venüs 15 Aralık 2020 tarihinde Yay burcuna geçiş yapacak, maddi açıdan sizi zorlayacak olan harcamalardan olabildiğince uzak durmaya çalışacaksınız. Daha önceden vermiş olduğunuz borç varsa bunu sorunsuz bir şekilde geri alabileceksiniz.

Boğa Burcu 2020 Sonbahar Aşk Yorumu

Yönetici gezegeniniz olan Venüs 28 Ekim 2020 tarihinde Terazi burcuna geçiş yapacak, oldukça anlayışlı bir karaktere sahip olduğunuz için ilişki içerisinde ki sorunları kolaylıkla çözebileceksiniz. Zerafetin ve nezaketin simgesi olan Venüs yine kendisi gibi aynı özellikleri taşıyan Terazi burcuna geçiş yapacak ve sizin için daha heyecanlı bir ilişkinin başlangıcı olacak. Partneriniz ile anlaşamadığınız konular üzerine odaklanabilir ve birlikte yeni kararlar alabilirsiniz.

Boğa Burcu 2020 Sonbahar Aile ve İlişkiler Yorumu

31 Ekim 2020 tarihinde sizin burcunuzda Dolunay gerçekleşecek, içinden çıkılması zor olan durumların içerisinden ailenizin desteği ile birlikte çıkabileceksiniz. Anne veya babanızın size verdiği destek herkesin dikkatini çekebilir. Akrabalarınız arasından bir kişi ailenizin sizinle iletişim şeklini kıskanabilir ve bu yüzden sorun yaratmaya çalışabilir. Yakın bir arkadaşınız bu dönemde zor bir süreçten geçecek ama siz her ne kadar onun yanında olduğunuzu düşünseniz de öyle olmadığını anlayacaksınız.

Boğa Burcu 2020 Sonbahar Sağlık ve Kariyer Yorumu

Yönetici gezegeniniz olan Venüs 21 Kasım 2020 tarihinde Akrep burcuna geçiş yapacak, iş hayatınızda yapmanız gereken projeleri sıraya koyacaksınız. Zorlandığınız yerlerde işi bilen başka birinden destek almak isteyebilirsiniz. İleriy dönük hedeflerinizi gözden geçirmeli ve kariyeriniz için en iyisini nasıl yapabilirsiniz buna kafa yorabilirsiniz. Mevsim geçişlerinden dolayı baş ağrılarınız artış gösterebilir. İlaç almaktansa daha çok bitkisel tedavi yöntemine bakabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.