Kadınlar Duysun

Boğa Burcu Ekim 2018 Yorumu

30.09.2018
11.951
Boğa Burcu Ekim 2018 Yorumu

BOĞA Burcu Ekim 2018 tarihinde belli konularda araştırma içine giriyorsun. Duyacağın bir şey üzerine araştırmalar yapıyorsun. Bunu şekilde olayın derinine ineceksin. Ancak komplo teorilerinden ve paranoyak düşüncelerden uzak durman gerekiyor. Cesaretin en üst seviyede. Kendinle baş başa kalıp kendi adına düşündüğün her şeyi istediğin şekilde geliştirip, gerçekleştireceksin. Eskisi gibi sıradan düşünmüyor, sıradan davranmıyorsun. Katılacağın ortamlarda bazı arkadaşlarının pervasız davranmaları seni ruhsal anlamda yorabilir. Onların görünmeyen yüzünü görmek enerjini aşağı çekebilir. Bu tür ortamlara girmemeye özen göster. Parasal alanlarda uyumlu olabilmek için konsantrasyonunu yükseltmen gerekiyor. Çalışmalarında heveslisin ama para konusunda büyük beklentilere giriyorsun.

Yeni Ay ve Dolunay Boğa Burcunu Nasıl Etkileyecek

09 Ekim 2018 Terazi Yeniayı etkileri iştahında artışa neden oluyor. Kilo almaya başlayabilirsin. Diyet psikolojisine girmekte zorlanıyorsun ama dikkatli ve sağlıklı beslenmeye özen göstermelisin. 24 Ekim 2018 Boğa Dolunayı etkileri geçmişe ait tüm pronlem ve sorunları tekrar ortaya çıkarabilir. Yakın çevrende bazı kişilerle yaşanan kırgınlıklarda farklı gelişmeler yaşanıyor. Düşmanlık enerjisini ortadan kaldırırsan kendini daha iyi hissedeceksin.

Boğa Burcu Ekim 2018 Aşk Yorumu

Boğa Burcu aşk hayatı Ekim 2018’de geçmişle gelecek arasında sıkışıyor. Düşüncelerin ne yönde ilerlemen gerektiği konusunda zorlanıyor. Kendi içinde ruhsal bir yolculuğa çıkıyorsun ve bu durum bu ay biraz daha sıklaşıyor. Yalnız kalmayı daha çok sevecek, bol bol düşüneceksin. Kendine dair kimsenin bilmediği hayallerin var. Aklında kalan yaşamadığın şeyleri bu anlamda yaşamak istiyorsun. Ancak aklındaki ile kalbindeki arasındaki tutarsızlık buna müsaade etmiyor. Tüm bunları düşündükten sonra gerçek hayata uyum sağlamak zorunda kalmak baskı altında hissettirebilir. Vazgeçmen gereken bir durum ya da kişi varsa bunu ay sonuna doğru yapmak isteyeceksin.

Boğa Burcu Ekim 2018 Aile ve İlişkiler

Ekim 2018’de Boğa Burcu aile ve ilişkilerinde dengede kalmaya çalışıyor. Bazı insanlardan ve çevrelerden kaçarak hem kendini hem de haklarını koruyorsun. İstemediğin durumlar içinde yer almamak adına herkesle her şeyi konuşmama kararı alacaksın. Özellikle bir kişinin sana yaşattığı hayal kırıklığını unutamıyorsun. Geçen zamanda duyduğun bazı şeylerin gerçek olduğunu bu ay içinde anlayacaksın. Yakın arkadaşlarından biriyle önemli bir konuda iş birliği içine gireceksin. Evliysen ve çocukların varsa onlarla ilgili konularla daha fazla ilgilenmek zorunda kalacaksın. Bazı durumlar adına bakış açını değiştirmen gerekebilir.

Boğa Burcu Ekim 2018 Sağlık

Boğa Burcu sağlığı Ekim 2018’de uyarı veriyor. Bedeninde seni uyaran bazı bölgelerin sinyallerini dikkate almalısın. Bacaklar, üreme organları ve boğaz bölgesi hassaslaşıyor. Gerçekten çok önemsiz bir rahatsızlık ihmal edildiğinde büyük sorunlar yaratabilir. O nedenle zamanında müdahale etmek en doğrusu olur. Bunun dışında bazı günler yataktan kalkmak istemeyecek kadar halsiz hissedebilirsin. Doğru besinlerle enerjini dengeleyebilirsin.