Boğa Burcu Nisan Ayı Yorumu

34.377
Boğa Burcu Nisan Ayı Yorumu

Boğa Burcu 2016 Nisan ayında aştan yana çok şanslı. Kalbi boş olan boğalar, karşılarına çıkan yeni biriyle uzun vadeli ilişkinin ilk adımlarını atabilir. İş ve kariyeriniz açısından zorlanacağınız bir dönem diyebiliriz. Risk içeren anlaşmalardan, ortaklıklardan ve yatırımlardan bu süreçte uzak durun. 16-21 Nisan arası maddi anlamda daha dikkatli olmalısınız. Gereksiz harcamalar yapmamalı, birikimlerinizi değerlendirmek için önümüzdeki ayları beklemelisiniz. Ailenizle ve yakın çevrenizle bol bol bir araya geleceğiniz bu ayda, ilişkileriniz ve iletişiminiz son derece kuvvetli. Sağlığınız için rutin kontrollerinizi yaptırmayı ihmal etmeyin. Eğitim ve kültür konulu panellere katılımlarınız artıyor.

Nisan 2016 Boğa Burcu için aşk ayı. İşinize yansıyan olumsuzlukları, bu ay içinde yaşayacağınız aşkla görmezden geliyorsunuz. Evli ve mutlu olan boğalar ailesine çeşitli sürprizler yaparak aşkını alevlendiriyor. İlişkisi iyi gitmeyen boğalar ise bu dönemde ilişkisine son vererek yeni aşk arayışına girebilir veya aşık olduğu biri nedeniyle ilişkisini sonlandırabilir. Dediğimiz gibi boğa burcu Nisan ayında illede aşk diyor. Tavsiyemiz, yükselen libidonuzu dengede tutmanız ve yanlış kararlar almamanız yönünde.

Nisan ayı Boğa Burcuna iş, kariyer ve para konularında pek iyi gelmiyor. Enerjinizi ve potansiyelinizi ortaya çıkarmakta zorlandığınız bu ay içinde maddi durumunuza daha fazla dikkat etmelisiniz. İş konusunda size güven vermeyenlerden kurtulma çabaları içindesiniz. Bunun sebebi yapılan yanlış yönlendirmelerle bazı işlerinizin aksi gitmesi. Ay sonuna doğru parasal konularda biraz daha rahatlıyor, yapacağınız yeni bir anlaşmayla gereken finansmanı elde ediyorsunuz.

Boğa Burcu Nisan ayında sık sık eğitim ve kültür konulu toplantılara katılarak kendini geliştirmeyi hedefliyor. Okumayı, öğrenmeyi seven yapınız sizi eğitimle iç içe olmaya zorluyor. Her alanda bilgi sahibi olabilmek için elinizden geldiğince okuyorsunuz. Sağlığınız için check-up yaptırmanızda fayda var.

Astrolog Derya Atak

boga-burcu-bahar-fali

Boğa Burcu Bahar Yorumu

Boğa burcu, 2016 yılı bahar aylarında, aşkını en güzel şekilde yaşıyor. Bu dönemde tanışacakları yeni biriyle güzel bir başlangıç yapabilecek olan boğalar, evlilik yolunda adım atabilirler. Evli olanlar ise evliliklerini daha da sağlamlaştırıyorlar. İş, kariyer anlamında zorluklarla karşılaşabileceğiniz bu dönemde daha dikkatli kararlar vermenizi tavsiye ediyoruz.
Devamı için tıklayın

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.