Kadınlar Duysun

Burçlar Eylül 2018 Aylık Aşk Yorumları

28.08.2018
50.796
Burçlar Eylül 2018 Aylık Aşk Yorumları

Burçların aşk hayatında bu ay büyük adımlar atılıyor. Uzun süredir belirsiz şekilde devam eden şeyler netleşiyor. Birlikteliklerde tecrübelere önem veriliyor ve iletişim güçleniyor. Bu ay Burçlar duygusal anlamda yoğun bir döneme giriyor. Can sıkıcı durumların büyütülmemesi çiftlerin hayrına olacaktır.

Koç Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

KOÇ Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde girilecek yeni ortamlar var. Kafan biraz karışıyor. Yeni tanışacağın biri kalbinin ritmini değiştiriyor. Kalbin boşsa yeni bir ilişkiye başlaman olası görünüyor. Ancak her ihtimale karşı acele adımlar atmamaya bak. Şimdi sonsuz güvenle başlayacağın bu birliktelikte ilerleyen zamanlarda acı gerçeklerle yüzleşebilirsin. Sevgilisi olan ve evli Koç Burcu Eylül 2018’de partnerinle bazı konularda ortak noktalarda buluşmakta zorluk çekiyorsun. Özellikle kafanda soru işareti oluşturan noktalarda geri adım atmak istemeyeceğin bir sürece giriyorsun. Senin bu tarz şüpheci yaklaşımların partnerinin hoşuna gitmeyecek. Bu durum aranızda geçici güven sorunları oluşturabilir. Deneyimleyeceğin yeni şeyler var. Hayatı olduğu gibi kabul eder kafana takmazsan o derece mutlu olursun.

Boğa Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

BOĞA Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde yaşanabilecek güzel gelişmeler var. İleriye yönelik yeni adımlar atılıyor. Bir sevdiğin varsa birlikte alacağın ciddi kararlar söz konusu. Ailelerin bu dönemde araya girmesi ve çoğu şeye karışması sizi bir noktada ayrıştırabilir. Bunun olmaması için birlikte ve uyum içinde hareket etmelisiniz. Evli Boğa Burcu aşk hayatında Eylül 2018’de şüphe götüren bir tartışma netlik kazanıyor. Çevrendeki söylentilerle eşinden aldığın cevaplar birbirini tutmayabilir. Bu da birlikteliğinize çelişkiye bakmana neden oluyor. Bir süre dış seslere kulak tıkamalı, yalnız kalarak düşünmelisin. Zamana bırakman gereken şeyler var. Acele kararlar almamalısın. Önemli olan etrafındaki insanların ne söylediği değil, senin ne istediğin.

İkizler Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

İKİZLER Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde riskli bir dönemden geçiyorsun. Takılıp kaldığın şeyler var. Haksızlığa uğradığını düşündüklerin karşısında susarak gerçekler ışığında hareket etmelisin. Konuşmanın hiçbir işe yaramadığı durumlar var ve bu en fazla seni üzecektir. O nedenle her şeyi usulüne göre halletmeye bak. Geçmişte ihmal ettiğin ve görmezden geldiğin bazı durumlar farklı sonuçlar yaratıyor. Çevrendeki gereksiz insanların varlığı ve kafanı karıştıracak söylentiler seni olumsuz yönde etkiliyor. Bu kişileri hayatından uzaklaştırmalısın. Özellikle evliysen bu tiplerden zaman kaybetmeden uzaklaşman yararına olacaktır. Bekar İkizler Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de canlanıyor. Ortamlarda tanışacağın yeni biri seni etkileyebilir. Onu elde etmek konusunda biraz sabretmen gerekiyor.

Yengeç Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

YENGEÇ Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde ufak çaplı karışıklıklar yaşanabilir. Yakınlarının ilişkin hakkında yorum yapması hoşuna gitmiyor. Onları bazen dinliyor, çoğu zaman konuştuklarını dikkate bile almıyorsun. Senden habersiz senin adına yapılan şeylere oldukça fazla kızıyorsun. Bunları kimin ya da kimlerin yaptırdığını araştıracaksın. Ay ortasında partnerinle yapacağın ufak bir tartışmayı büyümeden bastırıyorsun. Verdiğiniz önemli bir kararı ertlemek zorunda kalıyorsun. Evli Yengeç Burcu aşk hayatında Eylül 2018’de vaktini ay boyunca fırsat bulduğun her an ailenle geçirmek isteyeceksin. Kalbin boşsa bu dönemde senin için yeni bir aşk gündeme gelmiyor. Güzel zamanların seninle olması dileğiyle, huzurla ve mutlu kal sevgili Yengeç Burcu.

Aslan Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

ASLAN Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde sürpriz kararlar alınıyor. Hiç ummadığın yönde karalar alıyorsun. Ne kadar emin olmasan da, yapacak pek bir şey olmadığını düşünüyor ve hayatı deneyimlemeyi tercih ediyorsun. Hak ettiğin bir durumla ilgili geri adım atmıyorsun. Kimsenin bilmedi bir durumla ilgili planlarını hayata geçirmeye başlayacaksın. Geçmiş dönemde yaşadığın bir ilişkiyle bağlantılı bir durum ortaya çıkıyor. Haksızlığa boyun eğmiyor, davandan vazgeçemiyorsun. Bu dönemde akıllıca davranıyorsun. Evli Aslan Burcu aşk hayatında Eylül 2018’de ilişkideki olumsuzluklar daha belirgin hale geliyor. Ancak senin bunları bir süre görmezden gelmen ve zamana yayman olası görünüyor. Kendini tartışmalardan uzak tutuyor, tartışsan da bir şey değişmeyeceğini düşünüyorsun. Köklü çözümler için bir süre daha beklemeyi tercih ediyorsun.

Başak Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

BAŞAK Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde risk almamalısın. İçinde yaşadığın olumsuz bir duygu sahip olduğun bir diğer şeyi kaybetmene neden olabilir. Bu nedenle dikkatli olmalı, duyguları geri plana alarak mantığınla hareket etmelisin. İlişkinde hissettiğin derin duyguları zamanında yaşayamamaktan, bir şeylere hep geç kalınmasından şikayetçisin. Bu ay ortasında geçmişte atamadığın bir adımın keşkeleri içine girebilirsin. Ama iş işten geçmiş değil. Bu konuda harekete geçebilirsin. Kalbin boşsa cesaretinle yola çıkıyor tanışacağın yeni birine açılıyorsun. İlk etapta çok etkilendiğin bu insandan ilerleyen zamanlarda biraz uzaklaşabilirsin. O nedenle görünüşün seni aldatmasına izin vermemelisin.

Terazi Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

TERAZİ Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde uzun süredir yaşanan durgunluk bu dönemde yerini canlılığa bırakıyor. Duygularını akışa bırakıyorsun. Yaşamak istediğin ne varsa buna dair yol alıyorsun. Evli Terazi Burcu aşk hayatında Eylül 2018’de netlik var. Çiftler arasında dert olan monotonluk değişerek heyecana dönüşüyor. Birbirinize nasıl daha yakın olabileceğiniz konusunda yeni kararlar alıyorsunuz. Bu en çok da senin çabanla oluyor. Eşinin de desteği ile güzel günler geçiriyorsunuz. Bebek sahibi olmak düşüncesindeyseniz, bu ay ortasından sonra kesin karar alabilirsiniz. Uzun süreli bir birlikteliğe sahipsen ani evlilik kararı alabilirsin. Ailelerinde devreye gireceği hareketli günler seni bekliyor. Bekar Terazi Burcu aşk hayatında bu ay arkadaş ortamlarında tatlı yakınlaşmalar yaşayacaksın.

Akrep Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

AKREP Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde yeni harcamalar yapıyorsun. Dış görünümünde yapacağın yenilikler için fazlaca para harcıyorsun. Kendini daha iyi hissedeceğin bu dönemde zaman zaman vereceğin ani tepkiler dikkat çekiyor. Geçmişte yaşanan bazı şeylerin elinde olmayan sebepleri sonucunda öfkelenmen olası görünüyor. Uzaklaşmak istediğin durumlar var. Yürütemeyeceğini düşündüğün ama bitiremediğin bir ilişkin varsa bu ay da bununla ilgili karar alamıyorsun. Son vermek için daha güçlü sebeplere ihtiyaç duyuyorsun. Evli Akrep Burcu aşk hayatı Eylül 2018’de düzene giriyor. Alacağınız birtakım yeni kararlar yaşanacak güzel günleri beraberinde getiriyor. Bekar Akrep Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde iki kişi arasında kalıyorsun. Karar almakta zorlanabilir, ikisini de istemeyebilirsin.

Yay Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

YAY Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde kısa süreli gerginlikler sonrasında güzel günler var. İlişkide yaşanan tartışmalardan sonra aranızdaki bağ daha da güçleniyor. Bunun sebebi tartışmanın seviyeli olması ve çok fazla uzamaması. Partnerinle aranda sezgisel anlamda bir uyum söz konusu. Sözlerin yetersiz kaldığı zamanlarda bu tarz hisler devreye giriyor ve bu da sizi birbirinizden vazgeçilmez hale getiriyor. Evli Yay Burcu aşk hayatında bu ay yaşanan maddi rahatlama sorunların büyük bir kısmını ortadan kaldırıyor. Size can sıkıntısı olan bazı insanları da hayatınızdan çıkarma kararı alıyorsunuz. Bekar Yay Burcu aşk hayatında Eylül 2018’de eğlencenin dibine vuruluyor. Bu ay senin ayın diyebiliriz. Gireceğin renkli ortamlarda kafana uygun biriyle yeni bir ilişki yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

OĞLAK Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde sorgular ve cevapsız sorular var. Birlikteliğinde sevdiğin insanla aynı dili konuşmakta zorlanıyorsun. Alacağınız kararlar ortak ama gideceğiniz yollar farklı görünüyor. İlişkinin ilginç bir hal alması olası görünüyor. Evli Oğlak Burcu bu hafta sorunları büyütmüyor, üzerini kapatıyorsun. Eşine olan yaklaşımın son derece olgun ve anlayışlı görünüyor. Bazıları için bu davranış sorunlardan kaçış gibi görünebilir, ancak iyi giden bir evliliğin müjdesini verebiliriz. Bekar Oğlak Burcu Eylül 2018 tarihinde güzel gelişmelerin yaşanacağı ilginç gelişmeler var. Gelen sürpriz bir teklif karşısında ağzın açık kalabilir. Ay boyunca düşünecek hemen karar vermeyeceksin. Ciddiyetsiz ilişkilerden uzak duruyorsun.

Kova Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

KOVA Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde günden güne değişebilen bir psikolojiye sahipsin. Ay ortasına kadar ruh halini dengelemekte zorlanıyorsun. Bir gün öfkeyle yaklaştığın bir konuya diğer gün tam tersi yönde tavır sergileyebilirsin. Bu durum hayatındaki tüm dengeleri bir anda değiştirebilir. Geçmişin deneyimlerini hiçe sayacak bir tavırdasın. Aklından geçenlerin hepsini hayata uyarlamaya çalış. Mantığınla yol alman gereken bir dönemdesin. Evli Kova Burcu Eylül 2018’de sakin günler geçiriyor. Eşler önemli bir konuda fikir birliği yapıyorlar. Güzel ortamlara girerek, keyifli zamanlar geçiriyorsunuz. Bekar Kova Burcu bu ay bir anda aşık olup, bir anda vazgeçebilecek gibisin. Karşındaki insandan emin olmadan hislerine yön vermemen gereken bir zamandasın sevgili Kova Burcu.

Balık Burcu Eylül 2018 Aşk Yorumu

BALIK Burcu aşk hayatında Eylül 2018 tarihinde hiç beklenmedik durumlarla karşı karşıya gelebilirsin. Satürn ve tutulmaların sana verdiği etkiyi üzerinden atabilmiş değilsin. Yakın çevrendeki biriyle girdiğin duygusal rekabeti sen kazanıyorsun. Davranışlarına önemle özen göstermen gereken bir döneme giriyorsun. Evli Balık Burcu aşk hayatında bu ay ilişkini koruduğunu kolladığını hissedeceksin. Eşinin seninle ilgili bazı şikayetleri gündeme gelse de, sen büyütmüyor, tartışmaya girmiyorsun. Yine eş tarafından alacağın bir haber haneye mutluluk ve kazanç getirecek. Bekar Balık Burcu aşk hayatında Eylül 2018’de seni yoran yıpratan ve kalbine olumsuzluk veren şeylerden kurtuluyorsun. Yeni bir ilişkiye girmek için kendini hazır hissetmiyor ve acele etmiyorsun.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...