Kadınlar Duysun

Burçlar Haftalık Aşk Yorumları 11 – 17 Haziran

Burçlar Haftalık Aşk Yorumları 11 – 17 Haziran

Burcunuz için haftalık aşk yorumları ilk kez Kadınlarduysun.com’da. Burcunuzu seçerek yorumunuzu okuyabilirsiniz.

BURÇLARIN AŞK HAYATI bu hafta son derece tutkulu. Yüzleşilmesi gereken şeylerle burun buruna geliniyor. Tüm burçlar kendi sınırlarının farkına varıyor. Kafalardaki sorular, hayata dair sorgulamalar ve takıntı durumundaki her şey ortaya dökülüyor. 13 Haziran İkizler Yeniayı etkisi ile daha önce alınmış olan bazı kararlar değişiyor. Karşılaşılan beklenmedik olaylara verilen tepkiler, öfkeler ve kızgınlıklar risk içeriyor. Burçların aşk hayatı bu haftayla birlikte bir toparlanma sürecine giriyor. Tamam ya da devam şeklinde konuşmalar yapılıyor. Burçların aşk hayatında bu hafta neler oluyor? Burç yorumunuzu okuyarak olumsuzlukları lehinize çevirebilirsiniz. Aşk dolu bir hafta diliyoruz.

11 – 17 Haziran Haftalık Aşk Yorumu

Koç Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

KOÇ Burcu aşk hayatında bu hafta her şey yolunda ilerliyor. Davranışlarına yön verirken kendi isteklerini göz ardı etmiyorsun. İlişkinde eksik bulduğun yönleri partnerinle paylaşmak yerine kendi yöntemlerinle halletmeye çalışıyorsun. Bu günlerde inatlaşmayı bırakacak, onun suyuna gideceksin. Koç Burcu evliliklerinde bu hafta eşler büyük oranda uyumu yakalıyor. Maddi şartlarda oluşan iyileşme aradaki sorunların da azalmasına neden oluyor. Çocuk düşünenler bu haftadan itibaren uygulamaya geçiyor. Devam eden ciddi Koç Burcu ilişkilerinde evliliğe giden yolda adımlar atılıyor. Ailevi sorunlar konuşularak halledilmeye çalışılıyor. Bekar Koçlar bu hafta aşk hayatında büyük beklentilere girmiyor. Geçici ilişkiler yaşanabilir.

Boğa Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

BOĞA Burcu aşk hayatında bu hafta şanslı ve heyecanlı zamanlar yer alıyor. Önemli bir başlangıca hazır olmalısın. Bu, karşılıklı veya karşılıksız seni derinden etkileyecek, hayatında yer edecek bir dönüm noktası olacak. Tanışacağın birinden çok etkileneceksin. İç dengeni kurmakta zorlanabilirsin. Heyecanını bastırmalı, bazı şeyleri zamana bırakmalısın. İlişkisi olan Boğa Burcu aşk hayatında bu hafta güçlü duygulara sahip. Düşüncelerinden taviz vermiyorsun. Ciddiyet ve sorumluluk şu günlerde senin için her şeyden önemli görünüyor. Kararlı olduğun bir konuda geri adım atmayacaksın. Evliliklerde eşler bir tarafın ailesine dair bir soruna çare arıyor. Durum çıkmaza girmeden hallediliyor. Bekar Boğa Burcu aşk hayatı bu hafta çok renkli. Bir ilişki başlayabilir ve bu başlangıç evlilikle sonuçlanabilir.

İkizler Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

İKİZLER Burcu aşk hayatında bu hafta yeni gelişmeler var. Varlığından haberdar olmadığın birinin sana aşık olduğunu öğreniyorsun. Geri planda kalsan da etkileneceksin. Bu günler senin için düşünme ve dinlenme içeriyor. Özel hayatında biraz temkinlisin. Geçmişteki yaşanmışlıkları öylece bir kenara bırakamıyorsun. Evliliklerde karşılıklı yapılan güzel sürprizler ilişkiye heyecan verir nitelikte. Eşinin ailesinden gelen bir jeste de ayrıca şaşıracaksın. Bekar İkizler Burcu aşk hayatında farklı etkileşimler yaşanıyor. İki duygu arasında sıkışıp kalmış gibisin. Maddi konular da hayatında önemli yer tutuyor. Bu aralar özel hayatına yeteri kadar zaman ayıramıyorsun. O nedenle duygularında yanılman olası görünüyor. Kendine zaman tanıman gerekiyor.

Yengeç Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

YENGEÇ Burcu aşk hayatında bu hafta dengeler değişiyor. Sorgularını derinleştiriyorsun. Geçmişte ve halen yaşadıkların sana çok şey öğretti. Ruhunu her şeyden üstün tutuyorsun. Gerçeklerin gün geçtikçe yer değiştiriyor. Gelişimin arttıkça bağlanmakta zorlanıyorsun. Uyumun, huzurun ve heyecanın bir arada olduğu aşk hayatının özlemini duyuyorsun. Evden çıkmak istemediğin günlerdesin. Yakın zamanda bir ayrılık yaşadıysan geri dönüş yaşayabilirsin. Ama ne kadar devam edersin veya devam etmek istiyor musun bilmiyorsun. Evliysen eşinin ailevi sorunlarıyla ilgilenmek zorunda kalacaksın. Bekar Yengeç Burcu aşk hayatında bu hafta önemli bir değişiklik yok. Hoşlandığın insana karşı açılmakta zorlanıyorsun.

Aslan Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

ASLAN Burcu aşk hayatında bu hafta aklın ve duyguların savaşı var. Kendini köşeye sıkışmış gibi hissediyorsun. Kalbindekiyle aklındaki birbirini tutmuyor. Ağır gelen duygular oluyor. Ama geleceğin açısından neye karar vermen gerektiğini henüz bilmiyorsun. Seninle tutkulu şekilde ilgilenen birinin göz hapsindesin. Diğer taraftan kalbinin sesini bir kenara bırakamıyor tam tersi yönde devam ediyorsun. İlişkinde zaman zaman yaşanan gelgitler güvensizliğe neden olabiliyor. Karşındaki insana her şeyden öte güvenmek istiyorsun. Ama o da yetmiyor sevmeden biriyle birlikte olamayışın seni daha da fazla zorluyor. Karmaşık ruh halinden kurtulmak için sana biraz daha zaman gerekiyor. Zaten hallolması gereken bir süreç var onu beklesen iyi edersin.

Başak Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

BAŞAK Burcu aşk hayatına bu hafta yalnızlık duygusu hakim oluyor. Birlikteliğin varsa bile ruhsal anlamda kendini yalnız hissedebilirsin. Birçok konuda anlaşılmadığını düşünüyorsun. Bazı şeyleri söylemekten, anlatmaktan yoruldun. Haklı olabilirsin. Bir şekilde çözmen gereken konular ve alman gereken kararlar var. Bu, kısa vadede veya uzun vadede olabilir ama mutlaka çözülmesi gerekiyor. Devam eden ilişkilerde ciddi kararlar almadan önce aynı şekilde konuşulması gereken şeyler var. Ailelerin gerçekçi olması ve yersiz sözler vermemesi bu süreçte önem kazanıyor. Çiftlerin de aynı şekilde. Ve geçmişin yüklerini bugüne taşımamalısınız. Bekar Başaklar bu haftaki tanışmalardan pek etkilenmiyor.

Terazi Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

TERAZİ Burcu aşk hayatında bu hafta özsezilerle hareket ediliyor. Geçmişten gelen şeylerin seni rahatsız etmesine engel olma çabasındasın. Eğer izin verirsen yenilikler ve değişimler seninle birlikte. Düzen arayışındasın. Zaman zaman mantığın ve duyguların arasında sıkışıp kalıyorsun. Beklentilerini yüksek tuttuğun sürece aşkı gerçek anlamda yaşayamıyorsun. Mükemmel olmaya çalışma. Enerjini özel hayatındaki isteklerine yöneltmen işlerini de aksatıyor. Denge sağlamak ve yeni kararlar almak durumundasın. Gelgitli bir ilişkin varsa bitirme aşamasına gelebilirsin. Bunu yaparken başkalarının etkisinde kalmamaya dikkat etmelisin. Bekar Terazi Burcu bu hafta sana gelen bir teklifi değerlendirme altına alıyorsun. Zaten bir şeyler hissettiğin bu insana evet diyecek gibisin.

Akrep Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

AKREP Burcu aşk hayatında bu hafta çaba sarf ettiğin konularda yükselişe geçiyorsun. Beklentilerin karşılık buluyor. Beklemediğin zamanlarda gelen etkileşimler seni mutlu edecek. Kendini her zamankinden iyi hissedeceğin günler geçireceksin. Bilinç altında takıntı yaptığın şeyin boş çıkması ile düşüncelerini değiştiriyorsun. Yakınlarından birinin özel hayatın konusunda seni yönlendirmesi sana tümüyle yanlış gelebilir. Ancak söylediği şeyleri yine de dikkate almalısın. Bir anlamda daha mutlu olabilirsin. Evliliklerde eşler çocuklarla ilgili konulara yöneliyor. Gelecek adına yapılan iş birlikleri sağlam ve güvenli şekilde devam ediyor. Çocuk sahibi olmak isteyen çiftler için en güzel zamanlar. Bekar Akrep Burcu aşk hayatında bu hafta eski arkadaşlarla yapılan toplantılarda yeni tanışmalar yaşanıyor. Her an bir aşk doğabilir.

Yay Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

YAY Burcu aşk hayatında bu hafta güven duygusu önem kazanıyor. Şüphelendiğin bir duruma karşı kendince önlemler alıyorsun. Gireceğin araştırmalar bu hafta sonuç vermese de ilerleyen günlerde gerçeklerle karşılaşabilirsin. Belirsizlikler hayatına yön vermeni engelliyor. Bu anlamda uzun bir süreç seni bekliyor. Partnerine karşı son derece açık ve netsin. Duygusal yoğunluğuna ve beklentilerine karşılık bulamadığın noktada ümitsizliğe düşüyorsun. Karmaşık haller zaman zaman tartışma konusu olabiliyor. Engel olmak için birbirinizi samimiyetle dinleyip, anlamalısınız. Yarım kalan ve üstü kapatılan tartışmalara ise hayatınızda yer vermemelisiniz. Bekar Yay Burcu aşk hayatında bu hafta arkadaşlarla gizli planlar yapılıyor. Özel hayatına yön veren birine karşı dikkatli olmalısın. İstemediğin türden bir ilişkinin içine çekilebilirsin.

Oğlak Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

OĞLAK Burcu aşk hayatında bu hafta paylaşımlar artıyor. İlişkini farklı bir noktaya taşıyorsun. Zamanının çoğunu sevdiğin insanla geçireceksin. Bu haftayla birlikte aynı platformda ortak yaşam alanlarında bulunabilirsiniz. Derin duygulara sahipsin ve karşılık bulduğunu hissediyorsun. İlişkisi devam edenler uzun soluklu bir evliliğe doğru yol alıyor. Yapılan ciddi görüşmelerle birlikte belli günlerin tarihleri belirleniyor ve hazırlıklara başlanıyor. Evli Oğlak Burcu aşk hayatında bu hafta saygı ve sevgi üzerine konuşmalar yapılıyor. Aile birliğine daha fazla önem veriliyor. Varsa çocuklarla ilgili yeni kararlar alınıyor. Bekar Oğlak Burcu aşk hayatında yakın çevrenin etkisi var. Seni sevenler seni evlendirme çabası içinde. Yeni biriyle tanıştırılabilirsin.

Kova Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

KOVA Burcu aşk hayatında bu hafta her şey hızla değişiyor. Eskilere olan tutku ve bağlılık azalıyor. Yeni duygulara sahip oluyor, farklı ve kesin kararlar alıyorsun. Aşk senin için ön plandayken bir anda geri plana düşüyor. Maddi anlamda bir rahatlama söz konusu. Bununla birlikte yaşam standartlarında değişimler beliriyor. Şimdi değil ama yakın zamanda çok büyük bir aşk yaşayabilirsin. İlişkisi olanlar olumsuzlukların üzerine gidiyor. Her şeyin iyi olması yönünde çaba sarf ediyorsun. Gücünü aşkın üzerinde sınayabilirsin. Partnerinle aranda oluşan sorunlarda restleşmemelisin. Sahip olduklarını ona karşı kullanırsan kaybedebilirsin. Bekar Kova Burcu aşk hayatında bu hafta görücü usulü tanıştırmalar gündeme gelebilir. Karşı olduğun bu duruma bir defa olmak üzere evet diyebilirsin. Şansını denemelisin.

Balık Burcu Haftalık Aşk Yorumu 11 – 17 Haziran

BALIK Burcu aşk hayatında bu hafta bir gerçek ortaya çıkıyor. Emin olmadığın ama hissettiğin şeyle ilgili doğruları öğreniyorsun. Önceden yaşadığın bir ilişkinin farklı yüzüyle karşılaşabilirsin. Bununla ilgili çeşitli görüşmeler yapıyorsun ama elinden gelen bir şey olmadığı için geri çekileceksin. Kabullenmen gereken durumlar var. Çok sevdiğin ve güvendiğin bir arkadaşınla arana mesafe koyacaksın. Diğer taraftan ilişkin varsa onu ihmal edebilirsin. Yani bu hafta seni magazinsel bir aşk hayatı bekliyor sevgili Balık Burcu. Bekarlar içinse oldukça eğlenceli ve renkli yakınlaşmalar var. Yazışarak yeni bir aşkın kapısını aralayabilirsin. Aniden ortaya çıkan bu durumun ilerleyip ilerlemeyeceği ise tümüyle zamana bağlı.

Diğer yorumlar için haftalık burç yorumları ve günlük burç yorumları sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

- Sponsor Bağlantılar -
loading...