Burcunuzun Kadını Mısınız ?

1.178.967
Burcunuzun Kadını Mısınız ?

Kişilerin doğum tarihleri ve saatlerinin kişilikleri üzerinde büyük etkisi vardır. Bu büyük etkinin nedeni aslında tamamen bilimseldir. Gezegenlerin ve yıldızların dünyamıza yaptığı etki nedeniyle oluşan bu karakter özelliklerinde pek çok etken vardır. Burçlar kadınlar için çok daha anlamlı olsa da inanmayan pek çok kişi de etkisini üzerlerinde hissettirmektedir.

Kimi kişilerin burç özelliklerini göstermemeleri aslında, diğer etkenlerin daha baskın olmasındandır. Sizin ay burcunuz, burç özelliklerinizin ortaya çıkmasında tek başına yeterli olmayacaktır. Yükselen burcunuz ve gezenlerin üzerinizdeki diğer etkileri de en az onlar kadar etkilidir. Bir akrep burcunun, sessiz ve sakin olmasının en tek nedeni, burcunun özelliklerinin etkisinin bastırılmış olmasıdır.

Burcunuzun kadını olup olmadığınızı biliyor musunuz? Burçlar kadın ve erkekler için ufak farklılık gösterebilir. Burcunuzun kadınına ait özelliklerini detayları ile incelediğiniz takdirde, en belirgin özelliklerini göstermiyor olsanız dahi bazı ayırt edici özelliklerini büyük ihtimalle yakalamışsınızdır. Örneğin; burcunuzun genel özelliklerine sahip olmasanız da çalışma hayatındaki ya da aşk hayatındaki tarzınızı burcunuza borçlu olabilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ RESİMLERDEN BURCUNUZU SEÇİN

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Ebedi heyat dedi ki:

  Balik

  1. selin su tuna dedi ki:

   burcunun oldugu resme tıkla

 2. filiz,aydin dedi ki:

  Filiz Aydin.nisan,13 1982,9:20

 3. keramet dedi ki:

  Ikizler

 4. Özge dedi ki:

  İkizler