Burçlar ve Yalan

812.859
Burçlar ve Yalan

Burçların yalancı yönleri var mıdır? Hangi burçlar yalan söyler, hangileri nefret eder? Bazıları mecbur kalır, bazıları alışıktır yalan söylemeye. Beyaz yalanlar da vardır. İşte burçların yalanla olan ilişkileri.

Koç Burcu Yalan Söyler mi?

Koç burçları ve yalanın bir arada görüldüğü çok enderdir. Koç burçları yalan söyleseler de beceremezler ve bunu açık ederler. Koç burcunun yalan söylediğiniz anlayıp bunu sorgularsanız, o hemen doğruyu söyleyecektir. Kısacası yalan koçlara göre bir durum değildir.

Boğa Burcu Yalan Söyler mi?

Boğa burçları hiçbir konuda yalan söylemiyor olsalar dahi bir konu var ki onları usta bir yalancı haline dönüştürüverir. Eğer ondan para istiyorsanız paraları varsa bile mutlaka yok derler. Ve öyle bu yalanı öyle güzel süslerler ki neredeyse siz ona para verecek duruma gelirsiniz.

İkizler Burcu Yalan Söyler mi?

İkizler burcu insanı tüm burçlar arasında ikna kabiliyeti en yüksek ve en kolay yalan söyleyebilen burçtur. Çok rahat yalan söylerler. Yalanlarını hissedip üzerine gittiğinizde sizi ikna etmek için yeni yalanlar ve hikâyeler yaratmaya devam ederler. Sonuç olarak yalan söyleme konusunda oldukça başarılı bir burçtur ikizler.

Yengeç Burcu Yalan Söyler mi?

Yengeç burçları yalanı pek sevmezler. Yalan söylüyorlarsa, genellikle ortada kötü bir durum vardır ve bu durumu iyileştirmek için söylüyorlardır.Yani yengeç burcu insanı bir pembe yalancıdır. Ancak bazen durum pek istedikleri gibi gitmeyebilir ve söyledikleri yalanların durumu daha da kötüleştirdiği olmuştur. Sonuç olarak yengeçlerin yalanla arası pek yoktur.

Aslan Burcu Yalan Söyler mi?

Aslan burçları için yalan demek eğlence demektir. Arkadaş ortamlarında sohbetlerini renklendirmek ve eğlenceli daha da eğlenceli kılmak adına küçük, zararsız yalanlara sıkça başvururlar. Bu zararsız yalanlar konusunda oldukça başarılıdırlar ve etraflarındaki insanları çok güzel eğlendirirler. Aslan burçları büyük yalanlara başvurmazlar hatta yalan söyleyen insanlardan nefret eder ve zamanla uzaklaşırlar. Aslan burcu bir yalan söylüyorsa emin olun bu mecburiyettendir.

Başak Burcu Yalan Söyler mi?

Başak burcunun yalanla hiç arası yoktur. İster büyük olsun ister küçük olsun yalana başvurmazlar. Gerek duydukları zamanlar iki insanın arasını düzeltmek için veya sadece bazı gerçekleri saklamak ya da hafifletmek içindir. Bu durum dışında genel olarak yalandan uzak dururlar.

Terazi Burcu Yalan Söyler mi?

Yalan söyleme konusuna en yetenekli burç Terazi burçlarıdır. Yalan söylediklerinde ise yalanını yakalamak oldukça zordur. Sempatik ve neşeli bir şekilde yalan söyleyen Terazi burcu bunu o kadar doğal yapar ki yalan mı gerçek mi olduğunu ayırt etmek çok zordur. Teraziler yalan söyleme konusunun kitabını yazabilirler.

Akrep Burcu Yalan Söyler mi?

Akrep burcu insanları yalan söylemeyi pek sevmezler. Yalan söylediklerinde ise kendileri çok çabuk ele verirler. Beceremedikleri için genellikle yalana çok başvurmazlar. En çok yalan söyledikleri alan özel hayatlarıdır ve bunu da saklamayı pek beceremezler.

Yay Burcu Yalan Söyler mi?

Yay burçlarının da yalanla araları pek iyi değildir. Dürüst olmayı seven yay burçları yalan söylediklerinde kendilerini çok kötü hissederler ve yok olmak isterler. Yani yay burçları da mecbur kalmadıkça yalana başvurmayan burçlar arasındadır.

Oğlak Burcu Yalan Söyler mi?

Oğlak burçları yalan söyler söylemesine ama çok pişman ve rahatsız olurlar. Yalan söylediklerinde hareketleri değişir, gezinip dururlar, düşünceli olurlar. Söylemek istediği bir şey varmış gibi, yarım bir şeyi tamamlamak ya da bir hatayı düzeltmek ister gibi bir hal içine girerler. Bu nedenle yalan söyleyen bir Oğlak burcunu tespit etmek hiç te zor değildir.

Kova Burcu Yalan Söyler mi?

Kova burçları yalana sık sık başvururlar. Hayalperest bir ruha sahip olan kovalar için küçük büyük yalan hepsi aynıdır. Onlara göre söyledikleri yalanların kimseye zararı yoktur ama etraflarınca durum hiç te onun sandığı gibi karşılanmaz. Tahminlerde bulunurken ya da kendisine dair gelecek planları yaparken çok ustaca yalan söyler. Kova burcu da yalancılık konusunda teraziye arkadaştır.

Balık Burcu Yalan Söyler mi?

Yalanla arası iyi değildir balık burçlarının. Hatta yaşamları boyunca başkalarının söylediği yalanlar yüzünden çok acı çekmişlerdir. Kendileri yalana başvuruyorlarsa, başkalarının iyiliği adına küçük ve naif yalanlara başvururlar. Bu yalanlarını yakalasanız bile onlara kızamazsınız. Yalan söyleseler bile, söyledikleri yalan başkalarından çok kendilerine üzmüştür. Bu nedenle en son başvurdukları şeydir yalan.

ETİKETLER: ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 20 YORUM
 1. rumeysa dedi ki:

  Görünüşe göre yalancı burçlar hava grubundan çıkmış. Teraziyi bilmemde çevremdekilere bakacak olursam ikizler ve kova çok yalancı..

  1. Asya dedi ki:

   Kesinlikle katılıyorum size

  2. majalis dedi ki:

   Bende katılıyorum size ikizler kadar yalancı kötü huylu insan yoktur heralde.Karşınıza bir ikizler burclu bir insan çıktı mı 2 kez düşünün derim 😉

 2. Nuran cilek dedi ki:

  Ben teraziyim nefret ederim yalandan dogru degill..

  1. cüneyt dedi ki:

   Bak hala yalan söylüyorsun senin hikaye yukarda yazılı kim inanır ki 🙂

 3. Dilek dedi ki:

  Teraziyi okurken baya bi güldüm ??
  Aslında her insan yalan söyler bunun burçla ilgisi yoktur pek..
  Misal yengeç burcu yalanı sevmez benim tanıdığım birçok yengeç neredeyse yalanın ve insan dolandırmanin kitabını yazarlar size..
  Yani birçok köyü huy; insanın yaşam biçimi egoları hırsı ve yetistirilme tarzı gibi birçok etkenden oluşuyor

  1. Elif dedi ki:

   Yengec burcu kadar yalancı düzenbazı varmı bee adamlar kitabını yazar terazide söyler ama o aynen esprilidir ve yengec gibi o zarar ben kar amaclı dgıldır tanıdıgım ne kadar yengec varsa fennaaa. Bır kova burcu olarak sıkıştığı an söyler kacmak ıcın soyler ugrasmak ıstemez üsengectır.

   1. Sıla dedi ki:

    Her Yengeç aynı değildir

 4. Eylem dedi ki:

  Terazi Burcu Yalan Söyler mi?
  Yalan söyleme konusuna en yetenekli burç Terazi burçlarıdır. Yalan söylediklerinde ise yalanını yakalamak oldukça zordur. Sempatik ve neşeli bir şekilde yalan söyleyen Terazi burcu bunu o kadar doğal yapar ki yalan mı gerçek mi olduğunu ayırt etmek çok zordur. Teraziler yalan söyleme konusunun kitabını yazabilirler. (Doğru.)

 5. Bade gul dedi ki:

  Hic alakasi yok gunah kecisi simdi kova burcumu oyle bir aliskanligim dahi yok ustelik ikizler basaklar teraziler ve akrepler varken gercekten cok ayip etmisiniz kova burclarina

  1. Bella dedi ki:

   Katilirim Ben kova burcuyum yalandan Cok nefret ederim
   Ikizler burcu yalani Cok becerir ve yalan üstüne yalan söyler

 6. aslı dedi ki:

  bende teraziyim ama yalan söylemek benim için iğrenç bişeydir etrafimdaki çoğu kişiler yalan söylüyor mesela balık burçlu bi kişi var hep bana yalan söylüyor bence yalanın burçla alakası yok insan oğlu bu ne yapacağını kimse bilememz bu yüzden terazi ikizler vb gibi burcu olan kişileri yargılamayın benden bu kadar

 7. vefa dedi ki:

  Bu ne ya arkadaş? Burcla ne alaka? Ben kovayim, hayatımda 2 kez yalan soyledim,,sık sık yalana bas vurmakta neymis???? Nerden çıkarıyorsunuz

 8. Last Minute dedi ki:

  kova burcu dogru degil katilmiyorum.kovalar durustur..dobradir… yalandan nefret eden kovalar bir baskasina yalan buyuk yalan soylemez..soylerse ufak yalanlar soyleyebilir her insan gibi..cunku ugrasmak istemedigi icin veya kirmak istemedigj icin bi nevi kacisdan dolayi soyler..

 9. Hülya dedi ki:

  Ben teraziyim ama yalanla işim olmaz ne kadar eminler terazinin yalancı olduğundan tam tersi Başak burcu yalanın kitabını yazar ben o kadar usta olamam hatta beceremem elime yüzüme bulaştırırım

 10. Kerim dedi ki:

  Aaaa ben teraziyim ama hiçte yalanın kitabını yazmadım çoğunlukla insanlara gerçekleri söylerim

 11. Oguz dedi ki:

  Hayatimda yengecler kadar yalanci oyuncu bi burc gormedim.hayatimi yediler be yalanlaa zkkim olsun insallh

 12. Nevin dedi ki:

  Duruma göre değişir , burçlara bağlı olamaz karakter meselesidir…Yengeç burcuyum mesela bir yere gitmek istemezsem keyifsizim derim eğer bu yalan alanına giriyorsa ok, pembe yalan her insanda olur bazen karşındakini kırmak istemediğindendir… Fikir beyanındaysa ne düşünüyorsam o şaşmaz orda kimseyi düşünmem usulünce uygun olmadığını anlatırım. Ama onun harici ciddi meselelerde kafamı kesseler yalan söyletemezler bana .

 13. Aysun dedi ki:

  Ben kova burcuyum yükselenim başak ama asla yalanla yolumu duzeltmedim çünkü yalan her zaman insanı bozar şaşırdım doğrusu

 14. ceren dedi ki:

  oglak burcu sevgilisine yalan soylermi bunu bilmek istiyorum lutfen soylermisiniz