Burçlara Göre Kadınlar

16.660
Burçlara Göre Kadınlar

Kısa ve öz yorumlarla burçlara göre kadınlar ;

Kova Burcu Kadını

: Bir anda parlayıp bir anda sönüverirler. Zor kadını oynamalarının yanı sıra hayatlarında illa ki erkek olsun istemezler. Özgüveni yüksek, ne istediğini bilen kararlı kadınlardır.

Boğa Burcu Kadını:

Enerjik, meraklı, gezmeyi seven ve konuşkanlardır. Girdiği ortamda ben bilirim edasıyla konuşurlar. Sabırlı ve beceriklidirler.

İkizler Burcu Kadını:

Geveze, kararsız ve mükemmeliyetçilerdir. Bunun yanı sıra eğlenceli, hareketlidirler. Seçtikleri erkeğe güvenir ve kıskanmazlar.

Yengeç Burcu Kadını:

Tipik ev annesi oluşuyla sevecenliğini ve yumuşak kalpliliğini gösteren bu burç aynı zamanda monotonluktan uzak, eğlenceli bir kadındır.

Aslan Burcu Kadını:

Onu dinlerken yorulabilirsiniz! Delicesine aşkı yaşayan aslan kadını aştaki tutkusuyla sizi yakabilir. Duygularını hep en uçlarda yaşayan aslan burcu zeki olduğu kadar eğlencelidir de. Ayrıca lükse bayılır.

Başak Burcu Kadını:

Değişik bir kadın olan başak kadını çözülmesi zor bir denklem gibidir. Sır tutmayı bilir, arkadaşlarına sadıktır. Aşk onun için mantıklı olmalıdır ki bu yüzden olmayabilir. Düzenli, tertipli ve temizdir.

Terazi Burcu Kadını:

Kararsızlığı ile dillere düşen terazi kadını, aslında ne istediğini bilen sadece bulmakta geciken bir kadındır. Akıllı, becerikli ve temizliği sever. Zevklidir, sanata düşkündür.

Akrep Burcu Kadını:

Tutkusuyla karşısındakini kendine bağlamayı bilen akrep kadını, bazen kıskançlık seviyelerini zorlayarak kendinden uzaklaştırabilir. Kendisine yapılan iyiliği ve kötülüğü unutmaz. Kendisine yapılan kötülüğü de fazlasıyla ödetir.

Yay Burcu Kadını:

Yay burcu kadını ile gülmekten yerlere yatabilirsiniz. Genç, dinamik, eğlenceli ve pratik bir zekaya sahip olan bu burç, bağımsızlığını korumak için karşısındakini zora sokabilir. İnatçı ve kararlıdır, istediğini almadan bırakmaz.

Oğlak Burcu Kadını:

Hedeflerini asla yarım bırakmaz oğlak burcu kadını. Tutumlu, becerikli ve yardımseverdir. Çekingendir, duygularını dışarıya belli etmez.

Kova Burcu Kadını:

Pire için yorgan yakan bir tiptir kova kadını. Değişikliği sever, monotonluktan sıkılır. Daima haklıdır, muhalefettir ve bu yüzden anlaşılmadığını iddia eder.

Balık Burcu Kadını:

İyi kalpliliğinden dolayı çabuk kırılır balık kadını. Kimseyi kırmak istemez, tek amacı karşısındakini mutlu etmektir. Israrcı, alıngan, sanatsever ve zevklidir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.