Burçların En Kötü Özellikleri

357.847
Burçların En Kötü Özellikleri

Burçların iyi özelliklerinin sizi etkilediği gerçeği gibi, kötü özelliklerinden etkilendiğinizi de biliyor muydunuz? Kimi insan kötü yanlarını kabul eder, kimi etmez ama galiba en iyisi çekilmez yönlerini de kabullenip biraz olsun düzeltmeye çalışmaktır sanırım. Peki hangi burç daha inatçı, hangisi daha sinirli, öfkeli ve çekilmezdir? Her burcun kendine has özellikleri var, ama öyle burçlar var ki özellikleri insanı çıldırtıyor. İşte burçlar ve bunaltan özellikleri.

Burçların Olumsuz Özellikleri

Koç Burcunun Çekilmez Özellikleri: Egoist bir yapıya sahip olan koçlar, hayatının her alanında en bencil burçtur. Tek haklı en haklı odur ve haklılığına dayanarak insanlar üzerinde hâkimiyet kurmaya çalışır. Kendini diğer insanlara oranla hem akıllı hem de her şeyi doğru yapan biri olarak görür. Başkalarına nasihat vermeye bayılır. Emir almam, veririm havasındadır.

Boğa Burcunun Çekilmez Özellikleri: Boğalar çok ağırkanlıdırlar. Onların harekete geçmesi için sürekli birilerinin iteklemesi veya tetiklemesi gerekir. Para hayat felsefesidir. Zenginlik ve iyi bir yaşam ister. En tembel burçtur.

İkizler Burcunun Çekilmez Özellikleri: Bazı durumlarda denge kurmakta başarısız olan ikizler burcu insanları zaman zaman yalana başvururlar. Karşısındaki dinlemeden sürekli konuşmak isterler. İkizler, her şeyi becerdiğini ve herkesten zeki olduğunu sanır.

Yengeç Burcunun Çekilmez Özellikleri: Yapmacık yengeç burcu, sempatik görünmeye çalışır ve insanları düşünüyormuş gibi davrananır. Tembeldir, kolay kandırılacak kadar da saftır. Ailesini olan düşkünlüğü en büyük zaafıdır ve bu nedenle onların tüm olumsuzluklarını görmezden gelir. Acıya aşırı meyillidir.

Aslan Burcunun Çekilmez Özellikleri: Aslan, kendini dünyanın merkezi olarak görür ve mükemmeldir. Çevresindeki herkes onun bir adım arkasındadır. Kendini bir odaya kapatıp insanlardan uzakta aynada kendini seyretmekten bıkmayacak kadar kendini beğenmiş tiplerdir. Doğaya ve hayvanlara aşırı düşkünlüğü nedeniyle çoğu zaman başka insanları acımasızca kırar.

Başak Burcunun Çekilmez Özellikleri: Aşırı titiz yapısıyla etrafındakilere bıkkınlık getirir. Etrafı didik didik ederek millete sinir krizleri geçirtir. Aşırı ayrıntıcılığı çevresindekileri sıkar. Ona göre en mükemmel odur ve mükemmeli sadece kendisinin yaşatacağını sanır.

Terazi Burcunun Çekilmez Özellikleri: İş bulma konusunda ondan daha beceriksizi yoktur. Aklı bir karış havada tiplerdir. Tembellik etmeyi pek severler. terazi burçları, kendilerini güzel göstermek için şekilden şekle girerler. Flört ruhları dışarıdan bakıldığında hoş görülmez, çünkü kısa bile olsa ilişkisiz duramazlar.

Akrep Burcunun Çekilmez Özellikleri: Başkalarını düşünüyormuş gibi yaparak içten pazarlıklıdırlar. Herkesin her şeyine burnunu sokan tiplerdir. Kendi fikirleri çok önemlidir ve etrafa kabul ettirmeye çalışırlar. Başkalarının fikirlerini ise kolay kolay kabul etmezler. Herkesin hatalarını yüzüne vurur ve akıl vermeyi çok severler.

Yay Burcunun Çekilmez Özellikleri: Yetenek konusunda oldukça başarısızdırlar. Bunu da aşırı iyimserlikleriyle kapatmaya çalışırlar. Tembellik yapmayı çok sever ve fırsat buldukça boş boş gezerler.

Oğlak Burcunun Çekilmez Özellikleri: En soğuk burçtur. Cimrilikleri yanında maddiyata aşırı düşkündürler.. Her şeyi kontrol ederek yönetmeye çalışmaları, insanların kendisinden uzaklaşmasına sebep olur.

Kova Burcunun Çekilmez Özellikleri: Dedikodu dinlemeyi de yapmayı da çok sever. O hep bir adım öndedir ve başkalarından farklıdır. Çıkarları için her yolu dener. Beceremediği halde yalan söylemekten vazgeçmez.

Balık Burcunun Çekilmez Özellikleri: Alınganlık konusunda balık burcunun üstüne yoktur. Çocuk gibi her şeye küser. Kandırılması çok kolay ve saf kişilerdir.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 9 YORUM
 1. melike dedi ki:

  bence yanlış kova burcuyum ama hiç dedikoduyu sevmem

  1. melike dedi ki:

   ama 2. doğru

  2. Koç dedi ki:

   Diğerler herkesten farklısın ya kesin ondandır

 2. mavim dedi ki:

  Yalan söyleme beceremiyormussun :))

 3. irem dedi ki:

  ben kesin boğa burcuyum ulan yoksa ne gezer bende başak titizlik falan

 4. Havva dedi ki:

  Akrep burcu yalan yanlış bencillikten kacar

 5. Deniz dedi ki:

  Yengeçe yapmacık demek oturmamis biraz tamam insanlari düşünmüyoruz ama dobrayiz yani hareketlerimiz çekilmez değil 😀
  Ayrıca Oğlaklar burcu hiç bir şeyi planlamaz o boş yaşar kurgulamaz düşünmez 😀

 6. Aslihan dedi ki:

  Bir akrep olarak kimseye nasihat vermemeye karar verdim ailem disinda. Cunku benim nadihatlatimi dinleyipte uygulayanlar beni geciyor. Hatta herkesi geciyor.

 7. Serpil dedi ki:

  Boga burcuyum agır kanlı olmadım hiç hiperaktifim ben parada gecinmek zorunlu ihtiyac için hiç önem vermem bu burç yorumları baya bir saçma